Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet ez? Fáj, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Fáj, és mintha nem nedvesednék? A tabitol lehet? Vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
4 honapja szedem a tabit. par napja vmi barnás váladékot vettem észre a bugyimon. ez lenne a köztivérzés? a betegtájékoztatóban irja a köztivérzést, de ez is az lenne? csak olyan pecsételő, vagy h is mondjak azt. szexnél meg alig nedvesedek, és fáj a behatolás. gyanakodtam fertőzésre, de nem hiszem h az lenne, mert egyébként nem viszket, csak faj amikor a baratom ujjazni akar, és a behatolás is fáj. mintha száraz lenne, nem nedvesedek eléggé. pedig van hosszu előjáték, meg minden. mit tegyek?
2009. júl. 14. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszertől előfordulhat. Ha a ciklus 15. napja körül jelentkezik a pecsételés, akkor az a közti vérzés lehet. Ha nem nedvesedsz lehet használni síkosítót vagy ha nem múlnak a tünetek akkor érdemes gyógyszert váltani. Beszélj a dokiddal!
2009. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a dokim dicsérte ezt a gyogyszert. erre valtottam mercilonrol.
2009. júl. 14. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet, hogy a fogamzás gátló okozza. Jó kis védekezés a szex-megutálása :D

Kérdezd meg az orvosodat, mondd el neki mik a tünetek és mióta vannak.

2009. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Melyik gyogyit szeded most?

Én a mercilon és a yasminelle alatt éreztem, hogy egyszerűen nem csúszik és fáj. Hiába volt merő síkosítós, akkor is fájdalmat éreztem, de csak alkalomszerűen. Fogalmam sincs, miért volt. Talán azért, mert a libidóm a 0-val volt egyenlő és csak azért mentem bele a szexbe, hogy ne szenvedjen a párom.

2009. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szedtem en is mercilont, most yaz-t szedek. az a yasminelle utodja.
2009. nov. 6. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!