Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Okozhat a lindynette fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat a lindynette fogamzásgátló depressziót?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsa kérdés, de 1 hete szedem és magamon is észreveszek furcsa változást. Ingerült vagyok, nyűgös, hirtelen hangulatváltozásaim vannak, indokolatlanul és túl gyakran elsírom magam, magam sem értem az okát, vagy akkor is ha az ok csak apróság.

Semmi nem változott az életemben negatívan, sőt, kezd minden rendben lenni, ezért nem értem.

Tapasztalatok?


2012. júl. 19. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a Lindynette, az összes okozhat depressziót. Egyébként a betegtájékoztató is feltünteti....
2012. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, többször elolvastam a betegtájékoztatót, de szinte mindenféle gyógyszerre rá vannak írva, a legtöbbre ugyanaz, minden általános mellékhatás. Épp azért itt kérdezem, hogy tapasztalatok alapján, személyesen volt-e valakivel hasonló.
2012. júl. 19. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma A nevem Earl-ön sírtam majdnem (éppen börtönbe csukták). Vicc:D

Persze én mindig időben észreveszem magam, úgyhogy tudok nevetni is ezen:))

2012. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem alapból volt depresszióm régen, de utána sokáig tünetmentes volt.

Elkezdtem szedni a Lindynettet, sikeresen előhozta:-S Nem szedtem végig az utolsó levelet, 7 szem után azt mondtam, elég. Jelentkezett a megvonásos vérzés, de félek, meddig tarthat, és milyen tünettel számoljak még...

2012. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!