Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet ez most? 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez most? 18 éves lány vagyok,és most kicsit aggódom,mert nem jött meg rendben a menstruációm.

Figyelt kérdés
Nem szokott pontosan,szóval pár nap ide vagy oda,mindegy.A barátommal az elmúlt két hétben minden nap volt petting,de úgy gondolom nagyon vigyáztunk.Mégis attól félek,hogy valami mégis nincs rendben.Tényleg felelősségteljesek vagyunk,nem mennék bele semmi olyanba,ami egy babához vezet,tehát mindig vigyázok.9-13. között szokott tolódni és már 14. van.Viszont az is igaz,hogy most híztam pár kilót az is lehet esetleg oka? Vagy az érettségi? Nagyon stresszes voltam(normálisnak már nem mondható mértékben),az is kitolhatja? vagy a hízás?
2009. júl. 14. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
syóka. én is idén érettségiztem és 2hónap kimaradt a stressztől:S h sikerült?
2009. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minden jól sikerült:) köszönöm a válaszod,de mégis félek kicsit :S pedig mondom,nem vagyunk felelőtlenek.
2009. júl. 14. 14:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Együttlét pedig még nem volt.
2009. júl. 14. 14:28
 4/11 anonim ***** válasza:
gratulálok:) ha nem került a kezére sperma mikor ott járt akkor nem lehetsz terhes. ne aggódj..mióta v.tok együtt?
2009. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nemvalószínű h terhes vagy, főleg hogyha még vigyáztok is rendesen. valószínűleg a stressz, az általában hatással van a menzeszre.
2009. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
25én volt egy éve:)
2009. júl. 14. 14:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként neked,hogy sikerült?
2009. júl. 14. 14:41
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is jól köszi:) naa az szép ha egy pasi ennyit vár rád:) mi a párommal 26.án leszünk másfél évesek
2009. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
gratulálok mindenhez:)
2009. júl. 14. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes. Tuti. Nekem múltkor több mint egy hónapot késett, pedig szerintem semmi nem volt, ami indokolja, igaz én is érettségiztem 2 tárgyból, de kicsit sem izgultam. (jól is sikerültek:)) Van ilyen.

Amúgy testsúlyingadozástól, stressztől simán lehet, meg attól hogy most izgulsz miatta. Pedig nem kéne:)

18/L

2009. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!