Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lett már valaki terhes megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett már valaki terhes megszakításos védekezéssel?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én úgy hallottam, hogy csak az esik így teherbe, aki nem megfelelően alkalmazza. Tehát nagyon kicsi az esélye a terhességnek. Mi a véleményetek?
2009. júl. 14. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezt hogy lehet nem megfelelően alkalmazni? Nekem lett ismerősöm így terhes, hogy kivette a fiú mielőtt elment, nos született is ebből egy szép kislányuk :)
2009. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás szerintem nem védekezés, illetve a szex lényege veszik el azon, hogy arra kell figyelni, hogy időben kiszálljon. Megszakítással elég könnyen teherbe lehet esni, amiben elsősorban nem is az a sokat emlegetett előváladék a hibás, hanem az, hogy még sem sikerült a megszakítás.
2009. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég sokan, mivel a megszakítás nem védekezés.
2009. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 ismerősöm is lett így terhes. de mivel fiatalok voltak, abortusz lett a vége.
2009. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy lehet nem megfelelően alkalmazni, hogy ha a fiú nem időben húzza ki!!! Én eddig akivel beszéltem nem maradt terhes ettől. Mondjuk lehet, hogy 20 alatt nagyobb a valószínűsége, mint a fölött. Én nem lettem terhes!
2009. júl. 14. 20:20
 6/11 anonim ***** válasza:
pl. én
2009. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
jó, hátmajd leszel, sok sikert hozzá, ésmajd írj ide, had gratulálhassunk a babához, aminek annyira fogsz ugyebár örülni.
2009. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia!

elvileg kicsi rá az esély, de bárkivel előfordulhat. ismerek olyan esetet, akik már 3 éve így szexelnek, még nem volt belőle baj. a tervezett, várt terhesség sem jön össze mindenkinek, embere válogatja, mindenkinek máshogyan működik a teste.valaki a megszakításostól is teherbe esik, valaki évekig úgy sem lesz terhes, hogy az általa számolt termékeny napokon elmegy benne a párja. de azért biztonságosabb, ha valamilyen fogamzágátló módszert alkalmaztok, akkor nem kell idegeskedni a következő mensiig ;)


20/L

2009. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám fiatalkorában, az ötvenes években volt egy egészségügyi miniszter, Ratkó Anna. Ő vezette be, hogy asszonynak kötelesség, lánynak dicsőség szülni és a minél nagyobb szaporulat kedvéért tilos volt a fogamzásgátlás. Nem volt óvszer (nem lehetett vásárolni, nem volt forgalomban) és csak a megszakított közösülés maradt az egyetlen védekezési mód. Ennek következtében abban az időben dömpingszerűen szültek a nők. Az akkor, az ötvenes évek elején születettek gyermekei, a hetvenes évek közepén szintén kiugróan nagy létszámú korosztály lett és még ma is érezteti hatását, ugyanis a most 30-as elején levő korosztály is lényegesen több gyermeket hoz a világra, mint bármelyik másik. Szóval, a megszakítás szerintem egyáltalán nem megbízható védekezés, csak annak felel meg, akinek ha éppen besikerül a baba, nem okoz tragédiát és boldogan vállalja. A megbízhatatlansága nemcsak attól van, hogy a férfi elkésik a megszakítással, hanem attól is, hogy a nők képesek soron kívül is petét érlelni, és a férfiak előváladéka is tartalmazhat ivarsejteket.
2009. júl. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ennek a ratkó annának is volt baja... lánynak dicsőség... biztos volt neki 10 gyereke, mindegyik más pasitól :))) gondolom:) meg ugye jó fizetése hozzá.
2009. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!