Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Található itt olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Található itt olyan aki megszakításos "védekezéssel" esett teherbe? Nem használom ezt, csak érdekelne az itt válaszolók hány százaléka lett így terhes?!

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 01:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%
A nőgyógyásznak nem kell "megszánnia" a tablettával, hanem föl fogja neki írni, fölírják 18 alatt is.
2010. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
53%
háromnegyed órával ezelőtt már megkérdezték
2010. aug. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
ez nem védekezés. ha igy " védekezel ", abortusz lesz a vége.
2010. aug. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Elmagyaráznám. Nem másodjára tettem fel hanem elsőre, és elolvastam én is annak a 15 éves lány kérdését, és gondoltam megkérdezem ezek után hogy így hányan lettek ezen az oldalon terhesek, mert imádom amikor mindenki okoskodik, holott nagy részben így lett terhes... Nem használom ezt, nem is fogom.
2010. aug. 16. 02:06
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az előző kérdés kiírója tette fel ezt a kérdést.Hanem az előző kérdés egyik kommentelője akit lehurrogtak h mekkora hülye mert nem azt mondta a csajnak hogy persze csináld csak így nem lehetsz terhes...
2010. aug. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
ki mondta, h csak igy nem lehet terhes? az hülyeség.. lehetsz igy is terhes, mert van olyan, h előváladék.
2010. aug. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
jaa, az " okos " matematikusra gondoltok??
2010. aug. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy lehetnék terhes ha így védekeznék. Engem szimplán tényleg csak ennyi érdekel, hogy ezen az oldalon hányan lettek így terhesek. Akár hány megszakításos védekezésről szóló kérdést olvasok, nagy részben mindenki okoskodik, mindenki csak lehurrogni tudja a másikat. Eközben a fél életem rátenném hogy ezeknek a nagy része használja ugyanakkor már terhes is lett igy..
2010. aug. 16. 02:13
 9/32 anonim ***** válasza:
igen pl. rá.
2010. aug. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Tudod, lehet, hogy csak ezerből egy ember fog megszakítás mellett teherbe esni. Statisztikailag valóban, elhanyagolható. De ezt mondd annak, aki így esett teherbe. Mond annak a tizenéves kiscsajnak, aki így cseszte el az életét, hogy hát ez van, te csak egy ezrelék voltál. Őt ez nem fogja érdekelni, hogy hát ja, nem volt rá esély, utólag már nem fogja vígasztalni, miután tönkretette az életét.

Ezt tudják az itteni válaszolók is, még akkor is, ha néha csak b*romkodnak a válaszadáskor.

2010. aug. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!