Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy hónappal ezelőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hónappal ezelőtt lefeküdtem a barátommal (megszakításos "védekezéssel") rá pár napra menstruáltam, viszont ebben a hónapban több, mint egy hete késik. Elképzelhető, hogy terhes vagyok? Vagy csak szimpla stressz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
elképzelhető, jaja. vegyél egy tesztet.
2009. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen elképzelhető, csinálj tesztet.
2009. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető. vegyél egy tesztet,mostanra tuti kimutatja, hogy mi a helyzet.
2009. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem értem

ha rá pár napra menstruált akkor hogyan lehet terhes?

2009. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Lefeküdt a barátjával mondjuk vasárnap. A hímivarsejtek bejutottak a petevezetékébe.


2. mondjuk hétfőn megjött neki. Ez a ciklusa 1. napja is egyben.


3. Mondjuk kedden volt egy spontán tüszőrepedése, és a petevezetékében tartózkodó még élő hímivarsejtek megtermékenyítették a kiszabaduló petesejtjét. Ez a magzatkezdemény még 5 napig a petevezetékben marad, a ciklusa 2. napjától a 6. napjáig.


4. a vérzésének péntekre vége. Ez a ciklusa 5. napja.


5. valamikor a jövő héten (a ciklusa 7. és 12. napja között) a magzatkezdemény beágyazódhat a méh immár ép falába.


Hát így.

2009. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hm köszönöm a kielégítő válaszokat, főleg az utolsó válaszolónak a részletes leírást. Időközben megjött, 10 napot késett :\
2009. júl. 21. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:
ha használnál óvszert, nem paráznád szét az agyad.
2009. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
édes vagy, de van okunk, hogy miért nem használtunk óvszert, gyógyszer meg egyelőre nem kivitelezhető.
2009. júl. 21. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Védekezni akkor is kell, a megszakítás meg nem védekezés.


Rengeteg más módszer is van, nem csak a gumi meg a tabletta.

2009. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!