Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sürgős! Lehetek terhes, vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Lehetek terhes, vagy nem?

Figyelt kérdés

Június 14.-én történt, az ő szervét hozzárakta az enyémhez, ma a makk fele lehetett bent. Június 25.-én megjött a menzeszem, és most 24.-e körül kellene, de még semmi jele, DE! hányingerem van, fáj a hasam (a gyomrom környéke és az alhasam is néha, a méhem környékén). Ezen a héten kb 3-4 napig alig bírtam enni, pár napja azonban éhes vagyok, eszek rendesen. Ma összeestem, igaz, orvosi műszerek voltak körülöttem, szűk helyen, és az ilyet nem bírom, mindig rosszul leszek. Ezek miatt sokat is stresszeltem, kb minden második gondolatom a terhesség volt.

1. Lehetek terhes?

2. Ha igen, hányadik hétben lehetek?

Nagyon nem szeretnék még babát.


2012. júl. 21. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha nem szeretnél babát akkor húzzatok óvszert..-.-

de szerintem vegyél egy terhességi tesztet, de semmi képpen ne parázz rá..:D

2012. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A folyásom egyszer volt nyúlós és áttetsző a napokban, miután elmúlt a júniusi menzeszem, akkor semmi, utána kissé krémes volt, és most, megint nincs szinte semmi...
2012. júl. 21. 18:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet... vagy menj el nőgyógyászhoz..
2012. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy a teszt nem mindig mutatja ki, ezért abban nem igazán bízok.
2012. júl. 21. 18:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha június 25-én normális volt a menzeszed, szóval mennyiségre meg elég napig tartott akkor nem hiszem,de igaza van az előttem szólónak, vegyél egy tesztet, az a biztos.
2012. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szokott késni a mensid, vagy pontosan jön meg ?
2012. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Általában pontosan jön meg, 1-2 nap csúszás nagyon max. Eddig 5 hetente jött meg, most az utóbbi 2 hónapban jött meg 4 hétre az előző után.
2012. júl. 21. 19:00
 8/11 anonim válasza:
A biztonság kedvéért nőgyógyász. Ott még helyben terhességi tesztet is csinálnak. Azért majd írj ha megtudtad az eredményt.
2012. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. De ha mégis terhes lennék neadjIsten, hány hetes lehet? Mindenhol máshogy számítják, bárhol néztem.
2012. júl. 21. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:
5-6 hetes
2012. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!