Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fél éve van spirálom. Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve van spirálom. Egy hete görcsölök, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
menstruációt 2 hét múlva várom,fertözésnek nyoma sincs.lehet terhesség?tesztet nem tudok venni,orvoshoz még nem szeretnék menni!
2012. júl. 22. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Áh tényleg, ne is menj dokihoz. Lehet, hogy valami gyulladás van a méhedbe, és mire elvonszolod magad orvoshoz, addigra már ki kell venni a méhed.


De tényleg ne menj orvoshoz, szenvedj akkor...

2012. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom, nem vagyok orvos, meg jártas sem vagyok ebben a témában, de egy helyen olyasmit olvastam, hogy a spiráltól sokszor teherbe esik az ember, és a magzat a menstruáció útján távozik a testből. Ilyenkor erősebbek a fájások.

(de lehet, hogy ez egy oltári nagy baromság)

Mindenesetre menj orvoshoz!

2012. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mért mennyek orvoshoz?pofon röhögnek hogy egy kis görcs miatt rabolom az idejüket!maszekra nincs keret!2es mire célzol?írtam hogy nem menstruálok!
2012. júl. 22. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor keress másik orvost :)

Én is SZTK-ba járok, és igenis foglalkozik velem!


Különben le is szakíthatja a méhedet, láttam már ilyet (eü-s vagyok)..

2012. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arra célzok, hogy lehet, hogy megtermékenyültél, és próbálnának a dolgok beágyazódni, de nem megy. (ehhez még nem kell menstruálni)

Ha mensinél nagyobb vérdarabok távoznak, az általában a "vetélés" jele.

És én is sztk-ba járok dokihoz, és akkor is kötelessége engem kezelni, ha egy pattanással megyek oda.

Eddig nem volt problémád, most viszont van->tünet->orvos. Általában így működik.

2012. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát szombathelyen azt kell hogy mondjam elég mogorva orvosok vannak!és mindig más orvos van,tehát nincs úgymond orvosom.hogyhogy leszakadhat a méhem.nem görcsölök nagyon,és nem egyfolytába.
2012. júl. 22. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!