Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » így biztonságos? Részletek lennt.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

így biztonságos? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. és a barátommal úgy szeretkezünk, hogy csak kicsit bedugja..és jóóóval elötte kivesz..pl ha 20 perc után elmegy..már a 10 percben kiveszi. ÍGy biztonságos..?
2009. júl. 15. 10:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
viszonylag biztonságos.. az előnedvektől 5% eséllyel lehetsz terhes.
2009. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Az előváladékban is lehetnek spermiumok, tehát megvan az esély a teherbeesésre. 100 megszakításosan védekező nő közül egy év alatt 35 esik teherbe, ami nagyon nagy szám ahhoz képest pl, hogy a gumival védekezőknél ugyanez a szám 3 és 4 között van.

Ezt a védekezési módszert azok használják, akik bár nem szeretnének babát, de nem gond ha becsúszik.

Számotokra, ha nem terveztek gyereket, akkor nem ajánlott.

2009. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Lehetetlen kiszámolni, mikor fog elmenni... most komolyan olyan grága az óvszer?! soha nem fogom ezt megérteni... ja, és le lehet pontozni!
2009. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem szoktam az embereket lepontozni, mert van egy véleményük, amugy nemkellne ennyire arrogánsan fellépni...de mindegy.Amúgy igen, az óvszer nekünk drága, bocs hogy csóró vagyok. amúgy szoktunk azzal is meg pharmatexel, ha tudunk venni. ja és már lassan 2 éve vagyunk így és no baba.
2009. júl. 15. 11:06
 5/19 A kérdező kommentje:
ÉS nem kiszámoljuk hogy na majd most..hanem amikor a párom mondja..hogy hú már nagyon jó..és azért nemsokára elmenne, akor kivesszük..ennyi.
2009. júl. 15. 11:07
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem biztonságos, ez egy hazárd játék. Sokáig szerencséd lehet, de egyszer nem lesz majd. Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy számomra a szex nem arról szól, hogy egy kicsit bedugja.
2009. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztonságosabb az, hogy miután elélvez a srác, pl takaróra, akkor fogtok egy pisztolyt, és agyonlövitek a még elő spermiumokat. Mi így szoktuk a barátnőmmel, és nem lett terhes azóta.
2009. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztonságos, lehetsz így terhes, mint leírták előttem az előváladéktól.

Lehet hogy drága az óvszer de egy gyerek sokkal drágább lenne, hidd el szóval csak ajánlani tudom hogy védekezzetek valahogy.

2009. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

És arra gondoltál mi lesz ha véletlenül teherbe esel? 17 évesen egy új élet kezd el növekedni benned? Elveteted? Az gyilkosság. Mit mondasz majd a szüleidnek? Gondolkozz.


Az előttem levő válaszára meg csak ennyit: :D:D XD

2009. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Jah bocs nem az előttem levőnek hanem a 11:29-esnek
2009. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!