Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik esetleg szednek Zoely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik esetleg szednek Zoely nevű fog. Gátlót, ti a 4napos szünetben menstruáltatok?

Figyelt kérdés
Az normális, hogy én már a 3. placebót vettem be a 4-ből de még mindig nem jött meg? 1. levélnél tartok.
2012. júl. 22. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

2 levelet szedtem be, egyik után sem jött meg.

Utáltam ezt a gyógyszert! (rengeteg gyulladt pattanás, folyamatos hasmenés, hüvelygyulladás - és ezek egyike sem volt rám jellemző soha!)

2012. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem msot szerencsére ma megjött, a 3. placebo beszedése után, de nekem is tele van az arcom,meg a nyakam pattikkal,és nemtom mit csináljak vele:S ma voltam orvosnál, és azt mondta, hogy nem kell mindent a gyógyszerre kenni, és, hogy lehet, hogy csak olyat ettem, és hogy a tünetek lehetnek átmeneti jellegűek is, mivel a szervezetnek hozzá kell szoknai, csak eleinte így reagál..hát nem tudom:S
2012. júl. 23. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
én pont ma kezdem majd a második levéllel (korábban még sose szedtem) nekem is kipattogzott a bőröm de kb 1,5 hét után elmúlt. az utolsó pár szem fehérnél barnáztam, aztán a második placebónál rendesen megjött, és azóta is tart... Nekem amúgy semmi bajom vele... Majd arra leszek kíváncsi tényleg véd-e... Nagyon remélem...
2012. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem múltak el a pattanásaim a 2 levél alatt sem. Az első pár szemnél nagyon durva volt a helyzet, utána már csak undorító..


Amúgy én váltok hüvelygyűrűre, remélem, jobb lesz :)

2012. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!