Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
együtt voltam a barátommal védekezés nélkül,de nem ment el bennem és tapasztalt is mennyi az esélye hogy terhes legyek? két menet volt egymást után és tudom,hogy hülye voltam és nem igy kellett volna,de... most nem tudom,hogy mi lesz
2012. júl. 22. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, erre előbb kellett volna gondolni. Nőgyógyász, esemény utáni tabletta.
2012. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes. Vagy végigizgulod, amig megjön vagy sem, vagy beveszel egy eseményutáni tablettát.
2012. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20-30%, hogy az vagy. és ez elég sok.
2012. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom,hogy elöbb kellett volna erre gondolnom,de köszi a válaszokat
2012. júl. 22. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a 20-30 % szerintem túlzás, egészséges nő egy év alatt 85 % hogy terhes lesz ha rendszeres nemi életet él védekezés nélkül. Ehhez képest egy megszakításos elég kis esély, de nem te lennél az első aki így esik teherbe, esély mindig van, de ha aggódsz még késik is a menstruációd és még idegesebb leszel, ha nem vettél be esemény utánit, akkor amint lehet csinálj tesztet és megnyugszol.
2012. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
voltam dokinál, írt fel esemény utánit és bevettem. innentől remélem minden oké lesz.
2012. júl. 25. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!