Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire utalhat a barna folyás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat a barna folyás?

Figyelt kérdés
a 7 napos szünetben vagyok a napokban kéne megjönnie,világosbarna folyás jelentkezett ma nálam, és ugy fáj a hasam mintha mindjárt meg akarna jönni....a tabit most kezdtem el szedni 1honapja...szval most van az első tabi mentes hetem....lehet esetlge attól is a barnázás mensi előtt? csak mert eddig nem szokott elölfordulni....ja és Lyndinett 20at szedek és a barátommal 2hét szedés után lefeküdtünk ugy ,h nem ment el bennem,letörölte az elöváladékot is...ettől ugye nem lehet semmi?:S
2009. júl. 16. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért barna a folyásod, mert vér van benne.
2009. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
terhes valszeg nemvagy, sztem hamarosan megfog jönni azért van a barnázás. amit megszokod a tabiot, már nemlesz ez. haviszont nemjön meg, akkor menj vissza az orvoshoz, mert lehet h nemjó neked a tabletta és akkor nemis vagy védve se.
2009. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!