Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg durva mellékhatásai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg durva mellékhatásai lehetnek a Zoely fogamzásgátló tablettának?

Figyelt kérdés
Tegnap írta fel a nőgyógyászom a zoely fogamzásgátló tablettát, és kb. 1-2 nap múlva fog megjönni a menstruációm, és az első napon kéne elkezdenem szedni. Csak hogy én erősen tartok tőle, ugyanis a neten utánaolvasva mások tapasztalatainak, a legtöbben azt mondják elég durva mellékhatásai vannak. Pl. rendszertelen és erős vérzés, barnás folyás, esetleg csak 2havonta jön meg a havi, de elvileg gyakoriak a hangulatváltozások, és fejfájás, hányinger is jelentkezhet. És sokan említették hogy híztak is valamennyit :S Még ezelőtt soha nem szedtem tablettát, csak gumival védekeztünk a barátommal. Esetleg valakinek valami más tapasztalat? Mit csináljak, ha ezek tényleg igazak, próbáljam meg, vagy kérjem meg az orvosomat hogy javasoljon valami mást?? 17/L
2012. aug. 2. 18:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na mindjárt végzek az első levéllel, most tartok a 2. placebo tablettánál, még nem jött meg. Nekem eddig bevált a gyógyszer. Kicsit barnázok még néha de semmi több, a libidómmal semmi gond, annyit vettem észre csak magamon hogy néha hangulatváltozásaim vannak.
2012. aug. 28. 11:41
 12/15 anonim válasza:
Sziasztok ! én 8 hónapja szedem a zoelyt ... eleinte annyi problémám volt hogy elég kevés volt a menstruációm úgy kb egy napig tartott erős görcsökkel .. az utolsó 2hónapban semmii nem jött majd elérkeztem mostani levél szedéséhez egy napig fekete alvadt vér folyt nagyon fájdalmas volt következő nap .. erős fehér folyás ... nem tudom mi lehet ez holnap megyek dokihoz szerintem nekem is váltanom kell .. ha valakinek már volt ilyenje az kérem írjon hogy ez mi lehet
2012. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Igen, anyukám 3 hónapig szedte a tablettát, az első két hónapban hüvelyszárazság fordult elő, a szexuális életük egyenlő volt a 0-val. Elmondása szerint ez kín volt, mint élvezet. A 3. hónapban szünet nélkül erős barna folyása volt, ami egybemosódott a menstruációval. A gyógyszer szedése alatti 3 hónapban anyukám több mint 10 kilót hízott, és kialakult a szervezetében egy felszívódási zavar. Ő senkinek nem ajánlja a zoely tablettát.
2013. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tenyleg igaz,hogy ahany ember,annyi tunet.

Nekem peldaul csak ez az egy fajta valt be.

2015. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Komoróczy Nikolett válasza:
Sziasztok! Akinek bevált nem szeretné megvenni tőlem mert még maradt két havi adagom és nem szeretném kidobni mert azért drága volt. De nekem nagyon nem vált be így inkább eladnám. Akit érdekel az írjon
2019. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!