Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet esemény utáni tablettához jutni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szeretkeztünk, és kiszakadt a gumi, most először. Az lenne a kérdésem, hogy hol és hogyan lehet esemény utáni tablettát kérni? Be kell mennünk a kórházba, és ott a nőgyógyászatra, vagy sürgősségire, vagy hova? A szüleinek nem szeretnénk szólni, de én elkísérném. Kell szülői hozzájárulás? És mit kell vinnünk, taj kártyát?

Nézelődtem neten, de eléggé összevissza írtak pár dolgot... Szóval van, aki tényleg tudja, hogy hogy is van ez?


2012. aug. 2. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Amúgy nőgyógyász írja fel. Taj kártya nem árt hozzá...

2012. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nálunk a nőgyógyászatra taj kártya lakcim és személyigazolvány szükséges. nőgyógyász irja fel
2012. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az ő nőgyógyásza kell, vagy csak menjünk be a nőgyógyászatra és ott helyben valaki? Megvizsgálják? A tinédzser ambulanciáknál hogy van, van ott különbség?

16 lesz jövő héten, én 18.

2012. aug. 2. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Felírják sztk-ba is, mindegy, hova mentek.
2012. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Heh.. alig 16 és már esemény utánival terheli magát... örülök, hogy nem korán kezdtem.
2012. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na én 1 hete na jó másfél hete írattam fel. Elmesélném mi volt, ha nem gond.

Szóval délelőtt kiszakadt a gumi és még bennem is maradt. De sikerült nekem kiszedni. Bementem párommal a nőgyógyászatra. (Protekciós "beteg" voltam.) Kérdezték, hogy mit szeretnénk. Mondtuk, hogy esemény utánit. Aztán pár perc elteltével behívtak. Bementem, elkérték a beteg kártyám és semmi mást. Kérdezte a doki, hogy szedtem-e már. Mondtam, hogy nem és mondta, hogy majd 1-2 nappal a tabi bevétele után jelentkezik egy megvonásos vérzés. Nekem a mai napig nem jelentkezett. :( Felírták, megkaptam a receptet, aztán: köszönöm, viszlát! És kb ennyi volt. Aztán mentünk gyógyszertárba kiváltottuk és bevettem. Nagyjából ennyi volt. Egyébként escapelle volt és 5260 volt.

2012. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
anno nekem se jelentkezett a vézés kb csak 1 hét után. egyébként én is 15 voltam és a sürgősségin megnézték a taj kártyák, látták h még 16 se vagyok, és mondták hogy nőgyógyászhoz kell mennem és majd csak ő adhat receptet. végül nem így történt, de megkaptuk a tablettákat.
2012. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Utolsó előtti vagyok. Nekem már másfél hete nem jelentkezik a vérzés. :(

2012. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem hatott és mégis terhes lettem? :(
2012. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítő válaszokat! Elmentünk ketten, meg egy barátnője, korrektek voltak, tök normálisak, gyorsak is, adtak tablettát, tájékoztattak! :) Szóval valószínűleg nem lesz gond.

Utolsó! Nálunk azt mondták, hogy nem biztos, hogy jelentkezik vérzés! Menstruációs időszaktól függ! De azért csináltass egy tesztet!

2012. aug. 3. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!