Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszert a mensim 5....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyógyszert a mensim 5. napjától is szedhetem?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallottam, hogy vagy a menzesz 1. vagy az 5. napjától lehet kezdeni, de nem vagyok benne biztos.
2009. júl. 18. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
szedheted de nem fog 100%osan védeni és egész hónapban óvszert fogsz mellé használni úgyis mert nem mersz majd nélküle, én biztosan nem mernék, úgyhogy kezdd inkább legközelebb az első naptól és tuti védelem, mert így kidobsz az ablakon egy havi bogyót.
2009. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a nőgyógyászt kérdeznéd meg, aki felírta neked a gyógyszert ??
2009. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első körben nézd meg a betegtájékoztatót amit kaptál a bogyó mellé, abban benne kell hogy legyen, vagy írd be google-be a tabid nevét + betegtájékoztató, mert a legtöbbnek fennvan neten a betegtájékoztatója!


Nem minden tabinál van így, de nagyon sok olyan van amit el lehet kezdeni 2-5 napon is és akkor egy hét után véd, az enyém (Sensonette) pl. ilyen. Legalábbis ezt írták rá, gondolom nem viccből. :)

2010. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!