Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezésről mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 22:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
Az nem védekezés - olyan sok a terhesség mellette, hogy nem szabad ezzel próbálkozni.
2009. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
72%
Nullával egyenértékű. Ez nem védekezési mód.
2009. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
86%
nagyon veszélyes
2009. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
74%

nem a legjobb módja a védekezésnek, azt meg kell hagyni, de ismerek olyan esetet, akik 4 éve "használják" és még nem volt baj belőle...embere válogatja, egy hasonló kérdésnél már leírtam ugyanezt, hogy van aki ettől is teherbe esik, de van olyan is, aki a legtermékenyebb napjain ha elmegy benne a párja, akkor sem esik teherbe. a természet játéka. ugyanakkor van aki gumi vagy tabletta mellett esik teherbe. ugye, bármi megtörténhet, a természetet nem olyan könnyű kijátszani.


20/L

2009. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Nekem eddig bevált, bár nekem már nem gond, ha baba lesz, ezért is merem ezt alkalmazni. Előtte 5 évig fogamzásgátlót szedtem. (ami biztos az biztos)
2009. júl. 18. 22:27
 6/42 anonim ***** válasza:
42%
22:26-ossal egyetértek, igaza van. + Kell még hozzá egy megbízható partner is.
2009. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
57%
Hát akkor kedves kérdező, ideje orvoshoz fordulnod, mert valószínű gond van valamelyikőtök készülékével...
2009. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Azért ezt gondold át még egyszer. Utolsó kérdező, mert soha nem ment belém a barátom, tehát nem jutott belém sperma! Majd jövőre kiderül, de szerintem rögtön terhes leszek, mert nálunk a családban soha nem volt gond. De a meddőségi vizsgálat azért még várhat mondjuk két évet!!!
2009. júl. 18. 22:40
 9/42 anonim ***** válasza:
67%
Ne hallgass a 22:33-masra. Még ha beléd megy és tök egészségesek vagytok akkor sem esel törvényszerűen teherbe. Ha nem gond ha becsúszik a baba, akkor ez tökéletesen megteszi. Persze csak ha a párod nem bánja, hogy ki kell venni pont a legjobb résznél.:)
2009. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem róla hogy felelőtlenség... de így hogy nem baj ha jön a baba úgy viszont semmi gond sincs vele.
2009. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!