Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezésről....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezésről. Ki hogy dönt?

Figyelt kérdés

Elég gyakran ütközök bele az előváladék kamu, és a megszakításos módszer jó módszer dologgal.

Szeretnék végezni egy kis felmérést ezzel kapcsolatban. Főként olyanok válaszát várom aki csinálja/csinálta, de persze olyanok véleményét is várom aki nem űzte, nem is akarja.


1.Használod e / használtad valaha ezt a módszert?

2.Ajánlanád e a módszert itteni vadidegen kérdezőnek?

3.Ajánlanád e a módszert gyerekednek/családtagnak/számodra közeli embernek?

4.Ha lefeküdnél valakivel ezzel a módszerrel és nem lesz terhesség ennél az esetnél, használnád e tovább ezt a módszert?


Főleg Igen/Nem válaszok kellenek, de aki akarja ki is fejtheti.

Előre is köszönöm.


2011. júl. 31. 18:16
 1/8 nielindi ***** válasza:

1: egyszer, fogamzásgátló abbahagyása után.

2,3,4: nem!

2011. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1.használtam,komoly kapcsolatban felnőttként

2.csak hosszú komoly kapcsolatban élő felnőtt! pároknak,és azoknak akiknek nem baj a baba

3.gyerekemnek sosem,sőt inkább minden héten adok pénzt óvszerre,hogy véletlenül se menjen bele,de a másodikban megválaszoltam kinek ajánlanám

4.többször is használtuk a férjemmel és most van egy 3 hónapos kisfiunk,nekünk nem volt baj a baba,de ha nem szeretnék, tényleg babát mint most,rendesen védekezünk

2011. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Évekig ezt csináltam és semmi!De aztán beszo**tuk!Nem ajánlom inkább legyen mindenkinél 1 zokni :)
2011. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Most először és szerintem utoljára az életembe mert félek. (pár kérdéssel lentebb ott van amit én tettem fel. :D)

2,3,4,: Nem, feltéve ha nem akarnak babát, mert ugye onnan már zsákbamacska.

De nagyon remélem hogy ezt az egy esetet megúszom, mert már nagyon megbántam.

2011. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.Használtam már jó párszor,de nekem mindig mondták az orvosok,hogy nem lehet gyerekem.Viszont váltottam orvost,aki felhívta a figyelmem,hogy talán még van pár % esélyem,így akkor szedtem fog.gátlót.És azóta védekezek vagy óvszerrel,vagy tablettával :-)

2.Nem ajánlanám senkinek,csak annak,akinek mindene meg van ahhoz,hogy babát vállalhasson felelősségteljesen,és biztos párkapcsolatban él!És persze ha örömmel fogadnák ha becsúszna.

3.Nem ajánlanám a gyerekemnek és rokonoknak,barátnőknek sem,csak annak,akire a 2. válaszom érvényes.

4.Nem.

2011. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sunyi vakond ***** válasza:

1 előző barátnőmmel 3,5évig használtam ezt a módszert és a mostanival is ezt csinálom

2 ajánlanám akkor ha már kiismerték a saját testüket és tudják kontrollálni az orgazmusukat és tudják mikor kell kivenni

3 nem mert ha nem elég tapasztalt akkor baj lehet belőle

4 folyamatosan használom jelenleg is


F/22

2011. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1.Igen, az első alkalom után két hétig idegeskedtünk a barátommal, a másodiknál a sürgősségi fogamzásgátló mellett döntöttünk, mert véletlenül se szeretnénk babát.

2.Nem ajánlanám senkinek, mert ez a legbizonytalanabb módszer.

3.Semmiképpen sem.

4. Többször biztos nem, bár az első után is ezt mondtam, de felelőtlenek voltunk, belátom.

2011. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:

1. nem, amikor nem akartunk még gyereket a férjemmel, rendesen védekeztünk, most meg sehogy, ezt felnőtt ember el tudja dönteni.

2.nem

3.nem

4.abszurd a feltételezés, mert nem tennék ilyet.


29/N

2011. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!