Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jottem ki mindjart a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jottem ki mindjart a baratnombol. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
Gumit hasznaltunk - Durex elite.O volt fenn lovaglo pozban,elelveztem,de o is kozel jart mar,igy hagytam,hadd csinalja.nem fel-le,ha nem elore hatra dorzsolte magat rajtam.gyenge orgazmusom volt,megis van egy olyan erzesem,hogy valamennyi visszafolyt.A gumi nem csuszkalt rajtam,es a helyen maradva kijott.megis telejesen vizes voltam.de valoszinu,hogy tole...Teherbe ejthettem igy???
2009. júl. 19. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
kétlem. szerintem az hogy "vizes voltál" tuti csak tőle volt, föleg hogy a gumi a helyén maradt.
2009. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a gumi a helyén maradt, akkor nem folyt ki semmi!
2009. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A helyen maradt,igen.ha ki is jott volna valami,mekkora lenne az eselye?Elegge aggodok,viszont a 72oras tabitol meg felunk,mert tenyleg durva 1 cucc.
2009. júl. 19. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Így nem lenne szabad gondnak lenni, főleg a lovagló ilyen szempontból talán a legbiztonságosabb, és amúgy sem a legrosszabb póz:)Szerintem feleslegesen aggódsz.
2009. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

1. vagyok...

a 72 órás nem olyan nagyon durva cucc. tapasztalat. bár mindenkire máshogy hat..

2009. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen vizes voltál? az valszeg az ő váladéka volt.
2009. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!