Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kell/lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszee17 kérdése:

Mit kell/lehet tenni ebben a szituban?

Figyelt kérdés
Egy éve szedek fogamzásgátlót.. nagyon feledékeny vagyok de eddig mindig sikerült pontosan bevennem az összes tabit! ma viszont történt egy kis baki!elmúlt a mensim és ugyebár most kellene elkezdenem az új levelet szedni... Csakhogy kiment a fejemből h már nincs itthon s fel kellett volna íratni egy új dobozzal... igen ám csak hogy már este van így nem tudok mit tenni!leghamarabb holnap reggelre lesz meg.. Szerintetek most akkor mi van ilyenkor? nagy gond ha egy nappal elcsúszok? kell kiegészítő fogamzásgátlás a következő hétben?Valaki volt már ilyen helyzetben? remélem nem én vagyok az egyetlen ilyen szerencsétlen xdxd Előre is köszi a válaszokat!
2009. júl. 20. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Holnap reggel beveszed a mai szemet, este pedig az aznapit. Így nem lesz gond.
2009. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, gond, ha nem akarsz teherbe esni. Egy bogyó kihagyása meg elég ahhoz, hogy beinduljon a peteérésed és terhes maradj. Egy hétig gumi!!
2009. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!