Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha védekeztünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha védekeztünk, nem is ment el a srác, de előtt oráloztunk, de akkor sem ment, de lehet hogy a kezemmel nyultam oda magamnak is, és ő is nekem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal lefeküdtünk múlt hét előtt. Először oráloztunk, de nem ment el egyikünk se. Próbálkoztunk, hogy betegye, persze gumival, de nem sikerült. Újabb orálozás, és utána másik gumival sikerült. Nem ment el szex közben sem. Rá egy hétre megjött, 2-3 nappal előbb, mint előző hónapban. Nem tudom, hogy kerülhetett-e úgy előváladék belém, hogy esetleg a kezéről vagy az én kezemről...

Lehetek terhes?? :S :O

S.O.S segítsetek, nagyon nem kellene még nekem egy gyerek! :S


2009. júl. 20. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha azóta már menstruáltál, mi a gond?

Nem lehetsz terhes.

2009. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehetsz terhes, hiszen csak nagyon okosan óvszerrel hatolt be. A kézről pedig nem igazán van annak az ondónak épségvben bekerülni és végigfutni a versenyt. Meghát a menstruáció a legbiztosabb jele annak, hogy nem vagy terhes. Az ha előbb megjön annak a jele, hogy nem vagy várandós. Ha később jött volna, na akkor kellene aggódni. További szép napokat, kellemes együttléteket!
2009. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha megjött, akkor nem vagy terhes.
2009. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én is úgy tudom, hogy ha megjött, nem lehetek, de valahol közben olvastam, hogy ha terhes vagy, néha ugyanúgy vérezhetsz! :( :)

2009. júl. 21. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi nem vagy terhes! Nálam is ugyan ez volt.Ettől nem leszel terhes hisz gumival csináltátok és a sperma nagyon rövid ideig bírja "kint"
2009. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MARIANN06 ***** válasza:
93%
Szerintem se vagy terhes de legközelebb azér figyelj oda hogy csak ovszerel hatoljon be vagy ha komoly kapcsolat irass fel gyogyszert.Már 14 éveseknek is irnak alacsony hormontartalmú gyogyszert.Jobb mint egy abortusz.
2009. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menstruáltál, tehát nem. Nem olyan könnyű azért teherbe esni. Viszont, ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal, lehet, hogy még nem vagy elég érett a szexhez....
2009. júl. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a dolgokkal! Egészen addig biztos volt benne , hogy nem lehetek az, még el nem olvastam 4 helyen is, hogy terhesség közben is lehet menstruációd!
2009. júl. 23. 08:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De az nagyon ritka eset, és olyankor a menstruáció is más: kevesebb ideig tart, és inkább barnás, mint véres.
2009. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 12:38! Frusztráltságod kérlek máshol vezesd le, itt válaszokra van szükség és nem bírálatokra. A kérdező pedig remélem megkapta a megfelelő választ, de ha nem akkor:

Nem lehetsz terhes, mert mindent helyesen csináltatok. Így tovább.

2009. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!