Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha védekeztünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha védekeztünk, nem is ment el a srác, de előtt oráloztunk, de akkor sem ment, de lehet hogy a kezemmel nyultam oda magamnak is, és ő is nekem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal lefeküdtünk múlt hét előtt. Először oráloztunk, de nem ment el egyikünk se. Próbálkoztunk, hogy betegye, persze gumival, de nem sikerült. Újabb orálozás, és utána másik gumival sikerült. Nem ment el szex közben sem. Rá egy hétre megjött, 2-3 nappal előbb, mint előző hónapban. Nem tudom, hogy kerülhetett-e úgy előváladék belém, hogy esetleg a kezéről vagy az én kezemről...

Lehetek terhes?? :S :O

S.O.S segítsetek, nagyon nem kellene még nekem egy gyerek! :S


2009. júl. 20. 21:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hééé!

Eléggé fel vagyok világosítva, jó?!

És amúgy pár évet tévedtél...

De egy szűz csajnál természetes, hogy egyből nem tudják neki betenni... -_-"

Többieknek k9szii :)

2009. júl. 23. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!