Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor mi van ezzel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van ezzel a fogamzásgátló tablettával?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ugyebár elsején, 24én jár le és 28.-án jár le a 4 napos szünet. akkor mégis hogy az istenbe csináljam, hogy elsején kezdjem a következőt ha nem lehet a szünet 4 napnál hosszabb??

A régit se értettem, azt mondta a doki, hogy menzesz 1 napján kezdjem, el is kezdtem na de nem ugyanazzal a nappal kezdődött a hónap mint az első hónapnál!!!!! Abba is hagytam mert terhes lettem remélem a mostani beválik


2012. aug. 13. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak unatkozol és idióta kérdéseket gyártasz??
2012. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem unatkozok, és nem idióta a kérdésem szerintem!

TÉnyleg nem értem és nem akarok újra terhes lenni!!

2012. aug. 13. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:

hát, ha így szeded, nem fog beválni ez sem

olvasd el a használati utasítást, hátha megérted

elkezded szedni a menstruáció első napján, beszeded a 21 szemet, majd következik 7 nap szünet (nem 4). A 8. napon elkezded szedni a következő levelet, tök mindegy, hogy az hétfőre vagy csütörtökre esik-e. Nem az a lényeg, hogy minden hónapban 16-án kezd, hanem hogy meglegyen a 21 nap és utána a 7 nap szünet. Kezded érteni, hogy miért lettél terhes? Mert nem jól szedted a gyógyszert, úgy pedig nem véd! Ha még mindig nem érted, használj inkább gumit, ott nem kell számolgatni.

2012. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
24 szem van benne.. akkor ez most mi?!?!
2012. aug. 13. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod értelmezni a betegtájékoztatót, akkor talán az általános iskolába kellene visszamenned, nem szexelni kellene.


Nem tudom mi olyan marha bonyolult azon, hogy a menzeszed . napján elkezded, beszeded az egész levelet (mind a 24 szemet), majd tartasz 4 nap szünetet.

Az 5. napon meg megint elkezded.

2012. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ez hogy esik elsejére?!?!?!
2012. aug. 13. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
sehogy, egy ciklus 28 napos, nem 30 vagy 31, attól függően, hogy milyen hónapot írunk. Ha 24 szem van benne, beszeded mind, 4 nap szünet és megint elkezded szedni. 4-ig csak tudsz számolni... Nem fog elsejére esni. Ki mondta neked ezt a baromságot, hogy elsejére kell esnie mindig?
2012. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért kellene elsejére esnie te igen okos? Ki mondta?

Nem tűnt fel, hogy a tabletta 28 napos ciklust csinál (24 nap szedés-4 nap szünet), a hónapok meg 30-31 naposak?

Hogy a jó istenbe esne már minden hónapban elsejére? Sehogy.

Minden egyes levél első szeme ugyanolyan NAPRA esik (pl. ha hétfőn kezdted az első levelet, akkor minden levelet hétfőn kezdesz).


De ha ennyi eszed van, akkor inkább óvszert használj, mert így megint teherbe fogsz esni.

2012. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bence_ ***** válasza:

És még itt a február is ami 28 néha meg 29 napos.

Kíváncsi lennék, hogy jött ez az elseje?

2012. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kleo25 ***** válasza:
Te nagyon analfabéta vagy!!!!!!
2012. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!