Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fog. Gátló tabival minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog. Gátló tabival minden hónapban ugyan akkor fog megjönni, vagy csak ki tudom számolni, h mikor?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni, és idáig ezzel nemnagyon foglalkoztam. De elkezdtem számolgatni.Tudom, hogy a 21+7 nap nem tesz ki egy hónapot, akkor minden hónapban kicsivel előbb jön majd meg? Úgyértem akkor nem lesz konkrét dátumhoz kötve, hanem csak ki tudom számolni majd, hogy hány nap múlva?
2012. aug. 13. 16:54
 1/2 anonim válasza:
Amikor beveszed az utolsó gyógyszered (21. napit) az után 2 v 3 napra jön meg. Én pl vasárnap hagyom abba, és kedden fél 7kor megjön :D Pedig előtte heteket késett.
2012. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szünetmentes 7 nap bármelyikén megjöhet.Van akinek mindig ugyanakkor jön meg(pl mindig a 7 szünetmentes nap 3. vagy 4. napján,van akinek mindig más napon. 1. és a 7. nap bármelyikén megjöhet,nem kell aggódni).
2012. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!