Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon aggodom ismét, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon aggodom ismét, hogy terhes vagyok-e? Hasonlo tapasztalatok? :/

Figyelt kérdés

8-án feküdtem le a baràtommal màsodjára. Nem vt semmi gond gumit hasznàltunk, utána megnéztük..nem szakadt ki. 11-én kellett volna megjönnie,de még eddig semmi..van máskor is h késik v hamarabb jön de aggodom h mi van ha valami baj van? :/ 2,5 éve menstruálok..

az első együttlétünk júliusban volt akkor is késett 2 napot ugyanigy paràztam de nem volt baj



2012. aug. 15. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Idegen akcentus szindrómád van
2012. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire parázol, ne b_szasd magad!
2012. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Korod ?
2012. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17
2012. aug. 15. 10:00
 5/8 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet. addig felesleges bármin is agyalni.
2012. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szelesoldier ***** válasza:
Ha nem szakadt ki a gumi akkor nincs mitől félni. Nyugodj meg, csak az idegeskedéstől késik és minél idegesebb vagy annál jobban, ördögi kör.
2012. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj nincs semmi gond,pláne ha gumi nem szakadt. múlt hónapban ugyanígy jártam,már 3 tesztet vettem,dokihoz is mentem,evett az ideg,de 2 hét késés után megjött! :) nyugodj meg neked is vagy késik,vagy csak szimplán kimarad :)
2012. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
két hetet nekem is csúszott, kimaradt egy ovum. 2 teszt negatívam volt.
2012. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!