Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hallottatok már olyan esetről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyan esetről hogy fogigátló szedése mellett a 7 napos szünetben is teherbe estek? Csak. én rendesen szedem a gyógyszert sose felejtem el.

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 14:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a csak után lemaradt hogy csak kiváncsiságból kérdezem..:D
2009. júl. 23. 14:23
 2/11 anonim ***** válasza:
énmég nemhallottam ilyenről.
2009. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A fpogigátló a 7 napos szünetbenm is őontosan ugyanolyan hatáékonysággal véd, mint a többi 21 napon: 99,5%-os hatákonysággal. Semmivel sincs több vagy kevesebb esélyed teherbe esni a 7 napos szünetben, mint egyébként. A 21 nap alatt is épp úgy teherbe eshetsz, ha épp te vagy olyan szerencsétlen, hogy tabi mellett is van peteérésed.
2009. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a barátnőm teherbe esett a gyógyszer mellett :\
2009. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. júl. 23. 14:36
 6/11 A kérdező kommentje:
14:35ös...sztem a barátnőd nem szedte rendesen ,ég ha azt is mondta....de csak ez egy vélemény
2009. júl. 23. 14:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudományos kutatások kimutatták, hogy fogigátló mellett is a nők 2-10%-nbak van ovulációja. Ezt áttöréses ovulációnak hívják. Hogy mégis csak a nők 0,5%-a esik teherbe tabletta mellett, ez annak köszönhető, hogy a kombinált tabletták sokféleképpen hatnak: nem csak az ovulációt gátolják, hanem a méhnyaknyákot is átjárhatatlanná teszik a hímivarsejtek számára, és a méhnyálkahártyát pedig vékonnyá és szárazzá, hogy ne ágyazódhasson be a baba.


Ha valaki megfelelően szedi a tablettát, akkor vóis van fél százalék esélye a teherbeesésre. Ez van. 100%-os védelmet csak az élvez, aki nem szexel.

2009. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem, mivel a 7 napos szünetben is véd.
2009. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm így lett. Az anyja rendszeresen szedte, mégis megfogant. Egészséges 19 éves lány. És az anyját nem úgy ismerem,mint aki ilyen fontos dolgot ellazul. Ja,anya is terhes lett mellette,igaz az a terhessége elhalt sajnos. De anya is rendesen szedte. Tehát előfordul,de nagyon-nagyon ritkán. Én nem félek tőle.

21/L

2009. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14:35-ös vagyok, ha jól tudom beteg volt és kapott vmi gyógyszert, amit gyengítette a hatását, vmit benézett a doki amikor felírta
2009. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!