Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek így terhes? SOS

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes? SOS

Figyelt kérdés

A gumi kiszakadt. Nem tudom, hogy mikor, utólag vettem észre, amikor mentem kidobni, és engedtem bele vizet, hogy az oldalánál, közel a végéhez van egy fél centis szakadás.

A telefonomban van egy naptár program, amibe írom, hogy mikor jött meg, és számít ovulációt is (a mensim beállt már, több mint egy éve pontos, 26-28 napra jön meg), de a program szerint 15-20.ig volt ovuláció, a legerősebb nap a 18 volt. Most 23 van, megjönnie elsején kell.


Van esély a bajra? Menjek el esemény utániért, vagy kicsi az esélye, és nem muszáj? Ma történt.


Nem kérek bunkó válaszokat, köszi. 17L


2012. aug. 23. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal. Szerintem a biztonság kedvéért szedj be egyet!
2012. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Na most ugyanezzel a szöveghez állíts be a nőgyógyászodhoz, ne a gyk-ra.
2012. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy lehetsz-e így terhes. A gumi lyukas volt, a barátod - gondolom - beléd élvezett. Gyakorlatilag védekezés nélkül szexeltetek.

Peteérés bármelyik napon bekövetkezhet.


Mindezek fényében neked kell mérlegelned a lehetőségeket.

2012. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, pont ezért kérdezem. Illetve csak remélem, hogy tényként állítjátok be majd azt, hogy nem volt ovulációm, így nem lehet baj.


Szóval akkor minden esély megvan, hogy nagy a gáz? Akkor irány a doki?

2012. aug. 23. 16:24
 5/9 anonim válasza:
ha a 72 órában benne vagy még, akkor vegyél be egyet!
2012. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdésben a felelet.

Ha nem vagytok készek felnevelni egy esetleges gyereket, akkor irány a doki. És a következő egy évben nem ártana a Gumi mellé Patentexet is használni, hogy esetleges újabb balesetnél ne legyen ekkora para. Nem vehetsz be esemény utánit túl sűrűn.

2012. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez most fordult elő először. Eddig csak gondolkoztam a fogamzásgátlón, azt hiszem most a lehető leghamarabb azt is felíratom...


Már csak azt nem tudom, hogy hogy álljak az anyám elé azzal az ötlettel, hogy adhatna hatezret az esemény utánira...:SSSS

2012. aug. 23. 16:30
 8/9 anonim válasza:
Nagy sz.rban vagy az biztos, nem lennék a helyedben. Kérj a pasidtól lóvét, elvégre vele du.tál, nem az anyáddal.
2012. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A barátom már hazament, amikor észrevettem. Amikor mentem kidobni, akkor engedtem bele vizet, hogy hm, próbáljuk ki...


Egyébként elmentem a kórházba, bevettem a gyogyót, anyával is megbeszéltem mindent, úgyhogy mostmár minden rendben. Köszönöm a normális válaszokat:)

2012. aug. 23. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!