Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Ti meddig szorongtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti meddig szorongtatok tabi mellett? (kifejtés lentebb)

Figyelt kérdés

A barátnőm mesélte,hogy ő pl eddig csak párszor engedte,hogy a párja belé élvezzen,mert annyira fél h akár tabi mellett is becsúszik a baba.

Én is eléggé félek ettől,bár én a 15.nap után már mindig engedtem,hogy bennem menjen el a párom,hisz ezért szedem a tabit.

Viszont egyre több olyan történetet látok ezen az oldalon is,hogy rendszeres szedés mellett esett teherbe egy két lány/nő.

Egy kis félsz mindig volt bennem,de most már egyre nagyobb.

T i nem féltek attól,hogy besikeredik a bab,és ti is úgy jártok,mint azok akik általában tabi mellett terhesek lesznek,hogy hónapokig észre sem vették,vagy csak túl a 12.héten?:S

Ha nekem tabi mellett(gestomix) véletlen sikeredne teherbe esni,akkor is elvetetném,de belehalnék,ha pl nem időben derülne ki,és már esélyem se lenne dönteni:S Nem állnék készen egy biztos jövő garantálására egy gyermeknek.


2012. aug. 25. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Azért az igen ritka, hogy nem veszi észre vki, hisz a vérzés akkor is elmarad, ha tabit szed.

De ilyen szempontból jobb az óvszer. Ott látod, ha gond van, el tudsz menni esemény utániért. Tabinál akkor veszed csak észre, hogy nem hat, ha már terhes vagy.

2012. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hát ez a baj:S

De mondjuk az óvszer meg sok mindenkit irritál,pl engem és a páromat is.

2012. aug. 25. 16:34
 3/18 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem szorongtam,ahogy a tájékoztató írja,úgy szedem a gyógyszert.Általában pontosan be is tartom a tabibevétel idejét.

Nem lehet állandó félelemben élni,ez egy természetes dolog.

Egyébként most olvastam egy folyóiratot,ahol a fogamzásgátlásról írnak és bár eddig is tudtam,de ebben is le volt írva,hogy itt a legkisebb esélye a teherbeesésre.

2012. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Skydive ***** válasza:
Az óvszer meg elszakadhat és az élmény sem ugyanaz. Ezen nem kell parázni. Nagyon kicsi rá az esély. Akik bogyó mellett esnek teherbe azok többsége nem szedi rendesen. Egyébként ennyi erővel ne menj az utcára mert elüt az autó (arra több az esély minthogy gyógyszer mellett babád legyen), ne szállj repülőre mert lezuhan, stb stb.... Az élet tele van kockázatokkal. Pont olyan miatt izgulni amire gyakorlatilag alig van esély... butaság.
2012. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én minden hónapban csinálok egy tesztet, így időben kiderülne. Nem nagy összeg, x-epil teszt 700 ft, 2 db van benne. Szóval elég 2 hónapra.


Én az első 2-3 hónapban aggódtam, bár addig is belém élvezett a barátom. Aztán amikor sorra csináltam a negatív teszteket, teljesen megnyugodtam.


Szóval ajánlom neked is ezt a "módszert", hátha segít. :)

2012. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem,mert mi megtartottuk volna a babát, ha véletlenül összejön.
2012. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát benne volt a gondolat a fejemben, hogy mivan ha mégis terhes leszek , de én kb 1 hónap után engedtem hogy belém menjen és utána már egyre gyakrabban. De én azért nem engedtem ha nem engedtem h belém menjen mert nekem kellemetlen h utána folyik belőlem...


Mellesleg 12 hét alatt kb 3X-4X kéne meglennie a menzeszednek...ha már másodszor is elmarad és nem mész nőgyógyászhoz akkor elég nagy hülye vagy és magadra vess , már bocsi


20L

2012. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
bocs 3X nem 3-4X
2012. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: ha megjön, akkor is lehetséges a terhesség.
2012. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen , de nem az a megszokott..az a kivétel.
2012. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!