Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Ti meddig szorongtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti meddig szorongtatok tabi mellett? (kifejtés lentebb)

Figyelt kérdés

A barátnőm mesélte,hogy ő pl eddig csak párszor engedte,hogy a párja belé élvezzen,mert annyira fél h akár tabi mellett is becsúszik a baba.

Én is eléggé félek ettől,bár én a 15.nap után már mindig engedtem,hogy bennem menjen el a párom,hisz ezért szedem a tabit.

Viszont egyre több olyan történetet látok ezen az oldalon is,hogy rendszeres szedés mellett esett teherbe egy két lány/nő.

Egy kis félsz mindig volt bennem,de most már egyre nagyobb.

T i nem féltek attól,hogy besikeredik a bab,és ti is úgy jártok,mint azok akik általában tabi mellett terhesek lesznek,hogy hónapokig észre sem vették,vagy csak túl a 12.héten?:S

Ha nekem tabi mellett(gestomix) véletlen sikeredne teherbe esni,akkor is elvetetném,de belehalnék,ha pl nem időben derülne ki,és már esélyem se lenne dönteni:S Nem állnék készen egy biztos jövő garantálására egy gyermeknek.


2012. aug. 25. 16:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem, az a rendes menstruációnál van. Tabletta mellett csak megvonásos vérzés van, így simán megjön a szünet alatt akkor is, ha az illető teherbe esett.

Nem azért jön meg, mert nem ágyazódott be petesejt, hanem mert lecsökken a hormonszint és emiatt leválik a méhnyálkahártya. És mivel megvonásosnál alapból kevés a vérzés, fel se tűnne, ha megjönne és teherbe esnél, mivel akkor ugyanúgy leválna az a piciny méhnyálkahártya.

2012. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ühüm...te orvos vagy?
2012. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

70%-os: Hülyeséget mondasz.

Ha vki tabi mellett teherbe esik, akkor sincs vérzés (normális esetben).

Ugyanis oké, hogy lecsökkenne a hormonszint, és emiatt megjönne a vérzés, de a terhesség miatt nem tud lecsökkenni!!! Ugyanis ha teherbe esel, akkor termelődik egy csomó progeszteron, ami nem engedi leválni a nyálkahártyát...

2012. aug. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De attol meg lejjebb csokken es levalik VALAMENNYI. Nyilvan nem az egesz, ezt irtam is. Ds mivel megvonasosnal alapbol keves a verzes, fel se tunne.
2012. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De mondjuk veled nem erdemes vitatkozni, ugyis csak a magadet hajtogatod.
2012. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem válik le bakker. A tabi tartalmaz vmenni progeszteront, de az a terhességhez képest elhanyagolható mennyiség.

Nem válik le, mert a terhesség alatt termelődő megakadályozza.

Ismétlem, normális esetben.

Van olyan, aki tabi nélkül is vmennyit vérzik terhesség alatt, az lehet, hogy akkor is, ha tabit szed, de nem az a normális.

2012. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mellékesen már vagy 3 orvossal beszéltem erről, és mind ugyanazt mondta...


"Kedves Doktornő!


Ha valaki teherbe esik fogamzásgátló mellett, elmarad a megvonásos vérzése? Annyi verziót hallottam már.



tovább Dr. Lázár Erika adatlapjára



Tisztelt Hölgyem!


Általában elmarad a megvonásos vérzés, de ez nem törvényszerűen következik be minden esetben, hiszen a fogamzásgátló nélküli terhesség mellett is előfordul, hogy hónapokig jelentkezik még vérzés a ciklusnak megfelelően. "

2012. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes vàlaszt:)
2012. aug. 26. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!