Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eviiiii kérdése:

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 éve szedem a Chloe fogamzásgátlót, 28tablettát tartalmaz egy levél, 21 barnát, és 7 db fehéret, amit a szünetben kel szedni. A múlt hónapban kimaradt 2 darab fehér tablettám. Ez gondot okozhat? Egyáltalán van bármi hatása a szünetben szedett tablettának? Azóta voltunk együtt a párommal, és remélem semmi baj nem lesz belőle. Ha minden igaz hétvégén megjön, de addig is furcsán érzem maga, és nembtudom, hogy ez a menstruációnak tudható e be, csak rá görcsölök, vagy becsúszott egy bibi. A válaszokat előre is köszönöm!

2012. aug. 26. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
őőőő
2012. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ühüüm ezt inkább a nőgyógyászodtól kéne megkérdezned!
2012. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elég lett volna feltenni ezt a kérdést akkor ha 7végén nem jön meg!


18/L

2012. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szünetben elvileg nem lehet szedni tablettát. ha kimaradt 2 akkor igen van rizikó
2012. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tájékotatóban benne kell, hogy legyen. A 28 darabos tablettáknál általában az utolsó 7 szem hatástalan, csak azért szeded, hogy ne ess ki a pixisből és ne legyen probléma abból, hogy mikor hagyos abba és mikor kezded. Én is szedtem már ilyet régebben amikor külföldön éltem, ugyan nem hagytam ki ezekből sem, de emlékeim szerint nem lesz probléma ha ezeket felejted el.
2012. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Én is így gondolkodom a szünetes tabiról! A másikat pedig rendszeresen szedem, úgyhogy remélem nem lesz baj:)
2012. aug. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!