Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés
A menstruációm utolsó napján,amikor már csak egy nagyon kicsi barna folyásom volt pettingeltünk a barátommal,ruhán keresztül mozogtunk egymáson,és úgy csináltunk mintha szexeltünk volna ő boxerbe volt,én bugyiba de ő kivette a boxerből nekem meg félrecsúszott a bugyim.De nem hatolt belém,és el se élvezett.Akkor lehetek terhes?Mert állítólag a menstruáció előtt és után vagyunk a legterméketlenebbek.Most pedig a dologra 2 napra rá fáj a mellem!

2012. aug. 24. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentem az újabb idiótának,hogy NEM!
2012. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne szaporodj soha!
2012. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz, és a gyerek hülyébb lesz..
2012. aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
basszus nem tudjátok felfogni kedves idióta kommentelők hogy ez komoly dolog??? nagyon kicsi az esélye, de akkor is lehet terhes ettől... ti meg kicsit gondolkodjatok el önmagatokon, hátha sikerül...bár kétlem
2012. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod, mi a komoly ebben? Hogy a szex illetve teherbeesés elméletéről halvány lila fing*uk nincs a fiataloknak, de csinálni már muszáj... És a szülők sem képesek arra, hogy felvilágosítsák a gyerekeiket, utána meg fel vannak háborodva, ha a lányukat felcsinálja minden jött-ment. Na ez a komoly!
2012. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!