Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 19. ciklusnapon vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19. ciklusnapon vagyok, reggel fél 6-kor hányás ébresztett fel, majdnem álmomban hánytam össze magam, alig tudtam kirohanni, ez terhesség jele?

Figyelt kérdés
20 és 25 közötti lány vagyok (nem szeretném pontosan kiírni). A 8. és a 15. ciklusnapon voltam együtt a barátommal, először egy kád vízben megujjazott, de hozzám nem ért a pénisze, csak a vízhez, utána orálisan kielégített, valamint csak ruhában értem hozzá, meztelenül nem. Mindezek mellett én nem gondoltam terhességre, de ez a mai erős hányinger és hányás megijesztett, a gyomrommal nincs baj, még csak nem is háborgott. F.gátlót nem szedek.
2009. júl. 26. 10:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap alatt nem jelentkeznek terhességi tünetek! Nyugi nem vagy terhes!

Nem ettél az este olyat, amitől lehetett?

2009. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem, semmi olyat nem ettem, amit máskor nem, illetve jóformán semmit sem ettem, inni sem ittam semmi fertőzöttet. Kajától tuti nem lehet.
2009. júl. 26. 11:03
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
De hogyha nem közösültetek, akkor hogy lennél terhes? Nem értem bocsi.
2009. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Talán úgy, hogy valami lehetett a kezén, vagy átázhatott a gatyája, vagy én nem is tudom mostmár. Tökéletes nyugiban voltam, hogy nem lehetek terhes, erre ez a mai furcsa erős hányás.
2009. júl. 26. 11:30
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj szerintem 100%, hogy nem vagy terhes! Az, hogy így teherbe ess, valami nagyon nagy csodának, vagyis inkább balszerencsének kéne történnie.

Ne idegeskedj, mert a végén még a menstruációd sem fog megjönni. Ha pár napig még rosszul leszel, akkor menj el az orvoshoz.

(Egyébként találkoztál külföldiekkel???)

2009. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam külföldiekkel. Viszont most a hasam alja fájdogál, olyan kellemetlenül, mintha görcsölne is, meg nem is.
2009. júl. 26. 11:47
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mint már írtam, pár nap alatt nem jeletkeznek terhességi tünetek, hisz ha netán véletlenül teherbe is estél (az esélye kb. 0,1 %), még a megtermékenyített petesejted be sem ágyazódott! Mástól van ez a rosszullét, lehet csak valami vírusos nyavaja.
2009. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
leghamarabb 2 hét után jelentkeznek terhességi tünetek...
2009. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam, hogy leghamarabb 10 nap után, és ha a 8. ciklusnapomat nézzük, akkor ez már a 11. nap, éppen lehet, nem? Basszus, úgy bele vagyok kavarodva már. Holnap meg még hiába vennék tesztet, korai lenne, gondolom, meg kellene várnom a menstruációmat, hogy megjön-e, nem?
2009. júl. 26. 13:10
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A vízet nem bírják a spermák, nem véletlenül nem esett teherbe egy békés fürdőző sem a Balatonban. :-)

Ha a ruha hozzádért az sem baj. Ha a hüvely savas hatása miatt mennek befele a kis fickók, ha nem jutottak olyanhoz, akkor nem volt semmi ami késztette volna őket arra, hogy arra nyomuljanak.

Szerintem valami bacit benyelhettél, nyugodj meg, nincsen semmi baj, biztos, hogy nem vagy terhes. :-)

2009. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!