Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 19. ciklusnapon vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19. ciklusnapon vagyok, reggel fél 6-kor hányás ébresztett fel, majdnem álmomban hánytam össze magam, alig tudtam kirohanni, ez terhesség jele?

Figyelt kérdés
20 és 25 közötti lány vagyok (nem szeretném pontosan kiírni). A 8. és a 15. ciklusnapon voltam együtt a barátommal, először egy kád vízben megujjazott, de hozzám nem ért a pénisze, csak a vízhez, utána orálisan kielégített, valamint csak ruhában értem hozzá, meztelenül nem. Mindezek mellett én nem gondoltam terhességre, de ez a mai erős hányinger és hányás megijesztett, a gyomrommal nincs baj, még csak nem is háborgott. F.gátlót nem szedek.
2009. júl. 26. 10:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Folytatom a történetet: Azóta is minden hajnalban hányingerem van. Nagyon félek attól, hogy terhes lettem.
2009. júl. 29. 13:23
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már az idegesség miatt is lehet hányingered! szerintem nincsen miért aggódnod. ha tényleg ez volt, amit leírtál, semmi esély nincsen ilyesmire. gondolj csak bele. ennyi erővel bárki teherbe eshetne az uszodában, vagy a Balatonban:) menj el orvoshoz, és azt tanácsolom! háziorvoshoz. meséld el neki, hátha tud segíteni.
2009. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől terhes lettél, fejethajtok előtted... Nyugodj már meg könyörgöm!!! Bekaptál valami vírust, ennyi, nekem egy hete volt ez hogy 4 napig hánytam, pedig tuti nem vagyok terhes... XD
2009. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg!!! nemhiszem h terhesvagy. ennyitől biztos h nem. nagyon sok más oka lehet annak h hánysz de ez kivan zárva h terheslegyél.
2009. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, ha terhes vagy, akkor az valami égi jel, és annak a magzatnak élnie kell:DD mert ez már majdnem szeplőtelen fogantatás. szóval ha így lenne, akkor a párod spermáját fel kéne ajánlani a meddők számára, mert ilyen mini szuperhősök lennének, és még őket is teherbe ejtenék:D NYUGI!!!
2009. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
95%
Én fiú vagyok én volt amikor már csak az ágy mellé tudtam eljutni és oda hánytam úgyhogy ez nembiztos h terhesség jele.
2009. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem vagy terhes...most van ilyen vírus az országban barátnőm is beteg és a tesója is ugyan igy hánytak.
2009. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Megnyugtattatok, már nyugodtabban várom a menstruációmat.
2009. júl. 29. 21:33
 19/19 A kérdező kommentje:
28. napon vagyok, teszteltem is, negatív lett, de meg is jött! Köszönöm mindenkinek, aki velem volt és nyugtatgatott!! :-)))))))))))))
2009. aug. 4. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!