Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy a durex könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a durex könnyen kiszakadhat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 13:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem!
2009. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Csak amelyik gyártási hibás.
2009. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Én azt használok és eddig egy sem szakadt ki.


21/F

2009. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi is azt használltunk, és szerencsére majdnem terhes lettem. Csak a 72 órásnak köszönhettem!!

Inkább MASCULANT!Azzal eddig sose volt semmi gondunk!


L/16

2009. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha úgy használod, ahogy kell, akkor kb 0,0000001% az esélye, hogy kiszakad.
2009. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
14:35ös, wááááoooww, te ilyen képességekkel rendelkezel, hogy tudod hogy tutira teherbe estél volna? kérdezőnek: az óvszer azért szakad ki mert nem bírják az emberek rendeltetésszerűen használni... éveken át használtam és sohasem volt gond.
2009. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó: és ez kit érdekel? Örülj, hogy mákod volt és ne szólj le másokat, mert ez egy hatalmas hülyeség, hogy ha jól használják, biztos, hogy nincs baja. Csupán azért, mert a drága válaszolónak nem volt vele gond:D Kit érdekel? Attól még igen is léteznek gyártási hibásak is, nem kéne másokat leszólnod és vegyél vissza az arcodból, mert soha nem tudhatod...
2009. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Te láttál már videót róla, hogy hogyan tesztelnek le MINDEN egyes darabot? Nem? Na látod.. Szóval kussolj szerintem, és mielőtt lebunkózol mást, nézz magadba.

Kérem kapcsolja ki.

2009. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

1.Láttam, de gondolkodj már el, hogy nem egyesével tesztelnek le minden darabot (rengeteget legyártanak), hanem gépekkel és azok sem tévedhetetlenek.

2.Nem bunkóztalak le, te csak beképzelted. Azt írtam, hogy nagy az arcod, mert leszólsz másokat, pedig csak szimplán mákod volt eddig.

3.Ha tetszik, ha nem, akkor is létezik hibás darab, ami kiszakadhat akkor is, ha mindent jól csinálsz. Gondolom ezt nem kell leírnom egy "szakértőnek" (nagyon vigyázol, nehogy felsértsd a körmöddel vagy vmivel, összecsíped a végét, hogy ne maradjon bent levegő, óvatosan tekered le, nem vagy közben túl vad, le is ellenőrzöd közben). Mindezek ellenére is előfordulhat, hogy kiszakad, vagyis gyártási hibás.

2009. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Gyerekek, ne vitatkozzatok már!


A Durex vezető márka, nem ócska selejt használhatod nyugodtan.

2009. júl. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!