Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7óra késlekedés még belefér a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7óra késlekedés még belefér a fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve szedem és tegnap este egyszerűen elfelejtettem....nagyon zűrös nap volt. Olvastam a tájékoztatót és felfogom, hgy 12órát lehet vele késni, de kérlek valaki nyugtasson meg, hogy nem leszek terhes, mert nagyon félek!!!!És az okozhat gonodt, hogy egy

hete változtattam a szedés időpontján? Viszonyíthatom már az új időponthoz a 12órát? Végül is elvileg az utolsó hormonadag a lényeges, nem? Vagy rosszul gondolom?Köszi előre is a válaszokat!


2009. júl. 27. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A 12 órát az utolsó bogyóhoz viszonyítsd, amit bevettél. Levél közben nem jó nagyot variálni a szedési időponton, max. pár órát. Amúgy természetesen nem leszel terhes, ne parázz ennyire!
2009. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az uj időponthoz kell viszonyítani, tényleg nem gáz, a 12 nem véletlenül írják rá :)


Mennyi idővel változtattad meg amúgy? MErt ha kevesebb mint 12 óráva,főleg nem lehet gáz.

2009. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2órát toltam rajta, szóval nem olyan sokat! Nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 27. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg, volt már nálam is egy párszor, hogy elfelejtettem bevenni, aztán csak másnap tudtam, pedig letelt a 12 óra. Sőt volt már olyan is, hogy antibiotikum mellett szedtem és nem történt semmi. Pedig mellette voltam a párommal is, és volt amikor belém élvezett, volt amikor nem. És amúgy én sem mindig pontosan veszem be a tablettát, van amikor előbb, van amikor később. Amúgy este 8 körül szoktam. Több, mint 6 éve szedem ugyan azt, és nagyon bevált, semmi gondom vele.

2009. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!