Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordult már itt valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már itt valakivel, hogy óvszer mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés
Itt most nem arra a verzióra gondolok, amikor egyértelműen szakad az egész, és nyilvánvalóvá válik, hogy baj történt/történhet. Hanem arra, hogy két ember megfelelően védekezett, látszólag minden hiba nélkül, és a lány mégis teherbe esett..(amiből utólag lehet arra következtetni, hogy valószínűleg volt egy kis lyuk az óvszeren, amit nem vettek észre) 20/l
2012. szept. 2. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az óvszer mellett (pl. ha az éjjeliszekrényen van) elég nagy az esély rá, akkor véd csak, ha fel van húzva!
2012. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem egyértelmű, hogy rendeltetésszerű használat MELLETT értettem. hogy fogalmazzak, hogy ne kössenek bele ilyen vicces kedvű emberek?:) "az óvszer hímvesszőre történő tökéletesen pontos és szabályos felhúzása ellenére" :D
2012. szept. 2. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
az óvszer hatékonysága 99.99%os ha jól tudom,tehát van hibalehetőség,1000ből egy ezek szerint előfordulhat,de számos hiba is lehet ami nem az óvszer hanem a "felhasználó" hibájából eredhet
2012. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan is már volt hogy az illető nem megfelelően húzta fel az óvszert és úgy esett teherbe de mostanában olyant is hallottam hogy kiszurkálják az óvszereket pl ezt a Tescoról hallottam hogy a fiatalok jó szórakozásnak veszik én nem tudom megérteni ez mire jó hiszen én is az vagyok 15/F
2012. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A környezemben egyetlen egy olyan ember sincs, aki óvszer mellett esett teherbe.

Egyszer egy nő írta ezen az oldalon: "Gumi mellett úgy lehet teherbe esni, ahogy nekem sikerült. Az éjjeli szekrényen maradt."

Egyszer tettem fel egy kérdést, hogy kinek hogyan fogant a nem tervezett gyereke, huszonakárhány válaszból egy olyan született, hogy óvszer mellett.

Aztán most kérdés, hogy ők b.sztak el vmit, vagy tényleg a gumival volt a gond.

Én 7 éve használom, nem szakadt még ki, és terhességem sem volt (persze ez nem azt jelenti, hogy másnak sem lehet..)

2012. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl ma láttam a fogarasi úti tescoba,hogy szúrkálták a vicces c.gyerekek. marha vicces.
2012. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Haveromnak összejött!

Azt állítják a gumival minden rendben volt, mégis terhes lett a barátnője!

2012. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!