Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yadine vagy Yasminelle?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yadine vagy Yasminelle? Melyik a jobb? A Yadine se tartja meg a szervezetben a vizet? , úgy mint a Yasminelle? Yadine-tól se fogok hízni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
az h mitől hízol és mitől nem, az csak rajtad múlik, ésnem a tablettádon.
2009. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szedtem már olyan gyógyszert (nem a Yadine vagy Yasminelle) hogy semmivel se ettem többet és én rendszeresen járok futni és mégis híztam 5 kg-ot! Akkor ne mond,hogy ez nem a tablettától van!
2009. júl. 28. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Yadine-tól nem híztam és nemis nagyon tapasztaltam mellékhatást kivéve a néhai rossz hangulatokat, és ingerültséget...
2009. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
annyiban különbözik hogy a yasminelleben az egyik hatóanyagból 0,01 miligrammal kevesebb van mint a yadineban és mivel a yasminelleben kevesebb a hatóanyag így az talán előnyösebb. a kérdések amiket írtál egyénfüggők így mindegy hogy ki mit ír itt neked, nem biztos egyáltalán hogy az rá is vonatkozni fog, sőt... én lassan másfél éve szedek yasminellet és semmi bajom.
2009. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, akit lepontoztatok, én azt úgy értettem, hogy rajtad múlik, azaz a szervezeteden, hogy hogyan reagál a tablettára. van aki ettől, és van aki attól hízik meg....
2009. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tabitól lehet hízni...Sajna nekem is sikerült vagy 10 kg-t :S Nem ezektől, hanem a lindynettetől és a mercilontól. A doki yasminellet fog írni, remélem attól már nem hízok és valóban az a hatása, amit ígérnek, vagyis hogy nem hízik az ember és vízhajtó hatású.

Amúgy a 2 gyógyszer uaz, csak az egyikben az 1ik összetevő kicsit magasabb mennyiségű.

2009. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A tabitól lehet hízni..., sokszor halottam már :S
2013. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!