Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle vagy Lindynette 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle vagy Lindynette 20 a jobb? Melyik tabi nem okozott nálad káros mellékhatást?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lindynette 20at szedek, egy éve. Semmi problémám nem volt vele soha.. De mást nem szedtem, hiába kérdezed kinek mi a jobb, minden szervezet más és máshogy reagál
2009. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lindynette 20at szedek. Semmi bajom vele, fogytam és jobban kívánom a szexet mint valaha:)
2009. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nalam a yaz nem okozott semmi mellékhatást. habár ez a yasminelle ujabb fajtája.
2009. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

A kur*va anyjukat azoknak a fas*szopóknak akik mindig ilyen fogamzásge*nyós kérdéseket tesznek fel!!!!

Gumiba kúrj rothadj meg!!!

Takarodjatok nőgyógyászhoz ge*nyók ott kérdezősködjetek F/35

2010. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
de nyomorék ember vagy te:D inkább te takaródj innen:D
2010. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez mindenkinél más . vanakinek semmi baja tőle valakinek problémái adódnak. ezért kell elmenni nőgyógyászhoz ő megvizsgál és neked megfelelőt felírja! .ha már ezen megvagy akkor szedd és kiderül,de ha bármi rendellenességet tapasztalsz túlzott bőrpír vagy kiütés viszketés akkor menj vissza mert akkor neked az nem megfelelő.ír mást a tüneteid elmúlnak és kész.
2010. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hehe, kérdezheted genyó válaszoló a nőgyógyászt, úgyse szedte soha, mert férfi, szóval nem tudja milyen szar lehet egy tabi.
2010. jan. 18. 10:42
 8/12 anonim válasza:
100%
Én Lindynette 20-szal kezdtem, azzal eleinte semmi bajom nem volt. Később elkezdett görcsölni a hasam, ezért 3 év után váltottam Yadine-ra, attól egy csomót fogytam, viszont minden kedvemet elvette a sextől. Nemrég Gestomixet kaptam, azzal ugyanez a helyzet. Aztán kiderült, hogy abba kell hagynom a fogamzásgátlót... 3 dokinál is jártam, mindegyik mást mondott. Volt amelyik egyenesen hülyének nézett, mert szerinte fogamzásgátló nem okozhat mensis görcsöket.
2010. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
09.01 mi meg nagyon unjuk a "megfelelő-e a méretem" kérdéseket. F@aszparaszt.. első voltam
2010. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló: :-D

Köszi mindenkinek a választ, (genyót kivéve)

2010. jan. 18. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!