Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilon fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilon fogamzásgátlót szedek. Hétfőn szedtem be az utolsót. Most akkor mikor fog megjönni? Mikor kezdjem el a következő levéllel?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elolvasni a betegtájékoztatót, mielőtt elkezdesz valamit szedni és nem is tudod hogy kell. Ha hétfőn vetted be az utolsót, akkor ma, csütörtökön vagy esetleg pénteken kell megjönnie. És mivel 7 napos szüntet kell tartani, ezért jövőhét kedden kell bevenned a következő levél első szemét.
2009. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van. Amikor én elkezdtem szedni a gyógyszert, legalább 10 szer átolvastam a tájékoztatót. 7 nap szünet, tehát ahogy az előző is mondta, jövőhét kedden kell elkezdened az új levéllel. 7 nap szünet, és a 8.napon kezded újra. Én 3 éve szedem, szombaton veszem be az uccsó szemet, és csütörtökön jön meg. Szóval mindenkinél változó. De mivel te most kezdted el szedni, lehet h kimarad esetleg csak pár csepp jelentkezik.
2009. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
TÁJÉKOZTATÓ! mi lenne most ha a levél közepén kellett volna szünetet tartanod??.... érted. tájékozódni kell mindenről mielőtt elkezded, a tudatlanságból fakadnak később a legnagyobb problémák.
2009. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!