Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom, hogy nem biztos, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem biztos, de már nagyon félünk. Van valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: több mint egy éve vagyok együtt a barátommal, nem sokszor feküdtem le vele, 2 kezemen meg tudnám számolni hányszor, és MINDÍG használtunk gumit. csakhogy legutóbb kiszakadt, de egyből észrevettük, pár másodpercig lehetett így bennem. Mivel kb. 10 nappal a menstruációm után történt, még nem is voltam a leg termékenyebb, és nem vettem be a 72 órás tablettát, mert nem akartam fölöslegesen bombázni a szervezetem, elég sok negatívumot olvastam róla, gondoltam az azoknak való akiknek pl nem jön össze a megszakítással védekezés.... Csakhogy 1 héttel ez előtt történt a dolog, és 3 napja barna folyásom van. Egy nyugodt percünk nincs az óta, már mindenféleképpen átgondoltuk a dolgot, sajnos nem tudnánk még felnevelni a gyereket, mindketten tanulunk még, én csak 17 éves vagyok. Van rá esély, hogy nem beágyazódási vérzés, csak valami kisebb fertőzés, vagy kezdjünk mégjobban félni, és lassan beadagolni a családnak?
2012. szept. 13. 18:38
1 2
 1/12 Évike147 ***** válasza:
Vegyetek tesztet vagy menj el nődokihoz. Egyik sem fog fájni és legalább megnyugodhattok.
2012. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a tesztek csak 2 hét elteltével jeleznek pontos eredményt :( köszönöm a válaszokat. Nőgyógyásznál még soha nem voltam
2012. szept. 13. 18:41
 3/12 anonim ***** válasza:
persze, azt, h a termékenység egyből a menstruáció után van, és h egy hímivarsejt tovább marad 'életben' benned, nem csak abban a pillanatban, nem tanítják ám, mindenhol.. -.- (mégelső)
2012. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hanariko ***** válasza:

a termékenység NEM a menstruáció után van közvetlenül. Minek írsz olyanról, amiről nem tudsz semmit? A legtermékenyebb időszak két menstruáció között van fél úton, a ciklus közepén.


Kérdező: nem hiszem, hogy nagy esélyed lenne a terhességre. Persze riogatnak hogy nem szabad egy-két percre sem betenni gumi nélkül (és nálatok volt is gumi szóval felelősek vagytok) de azért elég kicsi az esélye, he bből baba legyen. Totális beleélvezéssel is csak 20%

2012. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó, énis ezzel vígasztalom magam, hogy van akinek akkor sem jön össze ha direkt azon van ( ilyenek miatt amúgy örökbeadnám a babát), de amilyen szerencsétlenek vagyunk... :'( és a folyás még rá is segített, ezek után csak tabletta + óvszer+ spermiciddel létesítek szexuális kapcsolatot.... :'(
2012. szept. 13. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes vagy, ne aggódj...

viszont az hülyeség, hogy tabletta+gumi+gyilkoló krém... ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nem lehetsz terhes, fölösleges a gumira és krémre költeni, és hát gumi nélkül már csak jobb, ha úgyis bogyót szedsz...

2012. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
csak ezek után már semmiben nem bízok, tényleg figyeltünk hogy rendesen tegyük fel, és ne legyen sérült/lejárt, de még ígyis kiszakadt:( én nagyon nem akarok megölni egy babát :/
2012. szept. 13. 18:53
 8/12 anonim ***** válasza:

gyógyszer mellett is sikerülhet a baba kedves utolsó


szerintem nem vagy terhes ne aggódj annyira! :) elég jól odafigyeltettek, borzasztóan pici az esélye, és szerintem nem az a pici játszik most. ne stresszelj ezen sokat mert a szervezeted a maga védelmére reagálni fog, és ha nagyon félsz a terhességtől akkor könnyen lehet hogy álterhességet fog a tested produkálni :(

2012. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Hanariko ***** válasza:
erre a bunkók azt mondják, ha ennyire parázol ink. ne szexelj... és hát... valahol igaz is, de én nem akarok bunkó lenni. Tényleg tök fölösleges 3 módszert együtt alkalmazni, igen a gumival elég sokat lehet szerencsétlenkedni, és a fog.gátló a legbiztonságosabb. Általában az mellett is csak az esik teherbe, aki nem szedi rendesen. Jó 0,000000001%-ot lehet adni azoknak akik (saját bevallás szerint) rendesen szedték és mégis összejött, de ha ezen stresszelsz, soha nem lesz normális és jó,élvezetes szexuális életed, ami megöli a kapcsolataidat, és téged is(képletesen)...
2012. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Remélem nem vagy terhes, de sajnos lehet beágyazódási vérzés :/ az az aktus után 5-12 nappal kövezkezik be általában.

De lehet hogy csak az idegességtől!

2012. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!