Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet elérni az orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni az orgazmust úgy hogy a párom csinálja?

Figyelt kérdés
Csajok segítsetek! Az a problémám hogy csak úgy van orgazmusom (csak úgy tudok elélvezni) ha a páromon vagyok és én csinálom :) Nem tudok rájönni annak a titkára hogy mondjuk fordítva lenne.Amikor a párom van rajtam például és úgy jussak el a csúcsra.Miért van ez? Minden vágyam hogy már úgy élvezzek el hogy nem én csinálom.Volt több kapcsolatom,és az egyikben sem sikerült a pasimnak elélveztettnie engem :) Mindig ugyanaz a póz és már el is mentem - de csak úgy ...

2012. szept. 14. 18:42
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
hát te ilyen vagy.problem?
2012. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudnak úgy izgatni téged ahogy te magad tudod.. ennyi .. mond el neki h mit csináljon és hogyan.. sok sok kommunikáció.. :) biztosan van egy pontod amit tudnak izgatni.. vagy egy póz amiben nagyon élvezed.. :)
2012. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ilyen szerintem.Biztosan van valami titka. Engem nagyon izgat a pasim és nagyon is szeretem őt. De mégsem történik meg a dolog fordított esetben ...
2012. szept. 14. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért van ez mert a testeden levő erotikus pontokat abban helyzetben izgatja leginkább a partnered.

Érdemes lenne ezeket más póz előtt kézzel vagy szájjal izgatni, hogy más pózban is menjen...


Ja és a legfontosabb, ez nem baj!!!!!

2012. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert így izgatja a csiklódat is. Szerintem csikló orgazmusod van ilyenkor, ahogy nekem is.
2012. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csikló orgazmus? De én akarok már rendes orgazmust is :(
2012. dec. 4. 17:59
 7/7 anonim válasza:
en is ebben a cipoben vagyok.. csikloit akarhogy elerunk.. de mi huvelyit szeretnenk... de nem sikerul:((
2012. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!