Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz esetén lehet engedmén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz esetén lehet engedményt kérni abban az esetben ha az illető fiatalkorú/nincs saját keresete/nem élettársal vagy ön erőből élmeg?

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 21:01
1 2
 1/14 TOMAtm ***** válasza:
véleményem szerint ha úgy van h a szorult anyagi helyzet miatt kell elvetetni a babát akkor esetleg.de nem tartom valószínűnek....
2012. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát akinek kellene úgy van hogy az anyjával él (anyja egyedül álló) és neki meg nincs keresete , mert még tanuló és nem lenne mindegy hogy 30 ezer vagy mennyi .
2012. szept. 17. 21:06
 3/14 anonim ***** válasza:

nem hiszem, de ki fizetné ki azt akkor, amit elengednek?


sajnálom ha ez van vkivel. de sztem inkább előtte kellett volna okosabbnak lenni h ne történjen meg a dolog. mert a kockázat, esély mindig megvan rá.

2012. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát mivel sokmindenre van engedmény mint pl fogyatékosság vagy kóros betegség ezért gondoltam hátha van erre is .
2012. szept. 17. 21:10
 5/14 anonim ***** válasza:
hát lehetséges, utána kell nézni a dolognak. de az "apuka" is besegíthetne..
2012. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

30 ezerért abortusz helyett gumit vettél volna. Vagy pl amit én szedek gyógyszerből 15 hónapnyi fogamzásgátlót is vehettél volna..

És 1. nem lennél olyan helyzetben, hogy el kell venned egy apró életet, 2. nem kellene sürgősen pénzt szerezned.

Gondolkodj mielőtt kefélnél..

hány éves vagy? 14-15? nemhiszem, hogy több.

2012. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


A linka alatt megtalálod, hogy milyen esetben lehet kedvezményes díjat fizetni, kiskorúnál az eltartó jövedelmi viszonyai számítanak.

2012. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
21:11 én még csak lány se vagyok szóval szobát tévesztettél ,de szerintem téged kéne fejbe baszni hogy másnak problémája van és erre vered a nyálad hogy annak örülsz . Gusztustalan milyen élettelen emberek vannak a másik , meg miért nekem ugatsz be hülye gyerek a gumit a fejedre kéne húzni hátha akkor megfulladnál az biztos hogy nálad az a élet többet ér . Meg kb én is csak infót szerzek valakinek nem tudom miért kell nekem hörrögni .
2012. szept. 17. 21:17
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
A 6-os válaszoló szerintem elég kulturált hangnemben mondta el amit szeretett volna, de a te válaszod sokat elárul rólad, kedves kérdező. Aha, másnak érdeklődsz, persze. Tudod ki hiszi el ezt a kamudumát. Fogadjunk valami 25 éves vagy aki megdugott egy 16 évest, és még arra se volt képes hogy gumit húzzon. Én szívem szerint csak annak adnék kedvezményt akit megerőszakoltak, aki hülye az meg haljon meg...
2012. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

sztem a 6-os válaszoló hangneme hagyott kívánnivalót maga után. bár a kérdező válasza se volt piskóta utána.


normálisan is el lehet mondani a véleményt. de tényleg előbb kéne gondolkodni.

én egyébként mélységesen ellenezném ilyen esetben a támogatás. ugyanis az állam az adófizetők pénzéből finanszírozza az ilyesmit, tehát az én pénzemből. és akkor én fizessek azért mert fiatalkorúak élvezkedjek? na, ha valami szégyen, akkor ez az. az élvezkedésnek lehetnek következményei, ezekkel előre kellene számolni, nem utólag jönni rá h ajaj, most mi lesz és nincs rá elég pénz. egyébként tényleg sajnálom, akivel ez történt,nem lehet könnyű neki. sajnos ő kereste magának a bajt. :(


valahol olvastam, h a kérdésre is válaszoljak, h csak házasoknak adnak valami speciális esetben kedvezményt az abortuszra. de amit előttem linkelt vki lehet h abban máshogy van leírva.

2012. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!