Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vasectomiát akarok, hol kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasectomiát akarok, hol kell ezt jelezni, kerül nekem pénzbe?

Figyelt kérdés

semmi képen nem szeretnék gyereket, ha ez változik, akkor is örökbefogadás párti vagyok, nem szeretném a génjeimet továbbörökíteni meg ilyesmi.

nincs párom, de hát hosszabb-rövidebb kapcsolataim igen, amiben ha előfordulna gyerek, csak tönkretenné mindkettőnk életét.

Szóval hol kell ezt jelezni, hogy szeretnék és TB állja, vagy fizetnem kell érte és mennyit? No-scalpel lenne jobb.


2012. szept. 20. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy állja a TB. Ha 18 felett vagy, akkor lehet kérvényezni, de 1 év, mire eljutsz a műtétig, mivel úgy van, hogy fél év múlva meg kell erősíteni a szándékod, és rá félévre lehet csak a műtét...
2012. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"nem szeretném a génjeimet továbbörökíteni"

Hibásak?

2012. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

30 vagyok, de eddigi válaszok nem hasznosak, hova kell bemenni? háziorvoshoz?

mindenki génje hibás, nyilván sok tekintetben magasan átlag felettiek, de ettől még nem szeretném, ha maradna utánam bármi is, de ez most a témát tekintve mindegy

2012. szept. 20. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Találtam egy fórumot, ott olyanokat találsz, akik ezen átestek.


Tehát a lényeg: 26 éves kor felett csak 2x3 hónap a várakozási idő.


Vagy a kórházban az urológián kell jelentkezned (nem kell beutaló), és ott kell kitöltened a szándéknyilatkozatot is, vagy pedig a területileg illetékes családgondozóban nyilatkozol, és 3 hónap után megerősíted, és ott kérnek neked időpontot.


Az árak változóak:


A bentfekvős, gerincérzéstelenítős 50-120 ezer, a helyi érzéstelenítős az olcsóbb, és csak pár órát kell utána bent lenni.


TB nem támogatja. Utána a felépülés pár nap, kb 2 hétig kerülni kell a nemi életet, illetve addig, amíg nem ürülnek ki az ondóvezetékek, máshogy kell védekezni, ez kb 2 hónap.


Az említett fórumot itt találod:


[link]

2012. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elgépeltem, bocs: a bentfekvős 80-120 ezer.
2012. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
közben én is írtam egy ilyet végző orvosnak, azt mondja 100 ezer, hát annyit nem ér, 80-at sem, de lehet ezek a benntfekvősők, azt meg nem akarok, jó a fél óra ott, azt go haza, azt max pihenek egy-két napot, azt ennyi. köszi utolsónak
2012. szept. 21. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!