Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy teherbe estem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja szedek fogamzásgátlót, de eddig nem volt párkapcsolatom, egyéb okokból szedtem. De tegnap lefeküdtem egy pasival, összesen háromszor ment el, és mind a háromszor bennem. Most kicsit parázok. Lehet, hogy terhes leszek?

Azért kérdezem, mert Diane 35-öt szedek és olvastam fórumokon olyat, hogy nem túl hatásos.


2009. aug. 2. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Ha rendesen szeded a gyógyszert akkor kizárt hogy terhes legyél. Elvégre erre fejlesztették ki, hogy ilyenkor elmehessen benned is :)


21/F

2009. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
A Diane35 állítólag leginkább bőrproblémákra tökéletes, elég alacsony a hormontartalma, többen estek teherbe mellette...
2009. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Ha rendesen szeded a gyógyszert akkor kizárt hogy terhes legyél. Elvégre erre fejlesztették ki, hogy ilyenkor elmehessen benned is :)" az óvszer is nagy hatásfokú,de azért ott van az a kicsi%.


amúgy lehet, hogy igen. "terhes leszek? " terhes nem leszel, vagy az vagy már, vagy nem.

2009. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
4 éve szedem a Diane-t (egészségügyi okokból, nem fogamzásgátlásra elsődlegesen). Elég feledékeny vagyok, gyakran csúszok a 12 órás határba. Nem lettem terhes, pedig ere a négy évre a napi egy szex átlagra kijön, és allergia okán óvszert nem használok.
2009. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

12:36-os vagyok. Én úgy tudom, hogy a Diane lórúgásnyi hormont tartalmaz, legalábbis az orvosom azt mondta, a Yasminelle-hez, Belarához képest...


De ha rendesen szeded, ennek is alacsony a Pearl-indexe.

2009. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, mindig rendesen szedem, soha nem marad ki egy szem sem, és többnyire órára pontosan ugyanakkor veszem be.

Csak nem nagyon tudom, hogy mit hihetek el, mert van ahol azt olvasom, hogy terhesek lettek mellette, mások meg meddők...

2009. aug. 2. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Kinek hihetsz? Inkább higgy a szakembereknek, mint mindenféle internetes fórumoknak. Szal amit a doki mond, az a tiszta.
2009. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta, hogy nála még nem volt ennél a gyógyszernél teherbeesés, csak annyifélét hallani. Olyat is olvastam, hogy az orvosok azért írnak fel bizonyos gyógyszereket, mert nyaralást meg egyéb ajándékot kapnak a gyógyszergyártó cégtől cserébe.
2009. aug. 2. 14:42
 9/10 anonim ***** válasza:
más gyógyszereknél is volt mar terhesség. nyugi. nem vagy terhes, ha rendesen szedted. de inkabb menj el orvoshoz.
2009. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Whip válasza:
lehet hogy már régi de megkérdezem mi lett belőle?
2010. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!