Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Holnap fogok kiiratni fogámzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fogok kiiratni fogámzásgátló tablettát, milyen vizsgalatoka fog elvégezni a doki?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, szóval talan nem fog felnyulni vagy ilyesmi.....vagy esetleg meznézi? Azt tudom hogy vért fog venni, megtapogassa a melleimet, súly, magasság, és még? Ha elkezdezdem szedni a tablettát, akkor lehet olyan hatása például, hogy elájulok, vagy hanyingerem lesz, hasfájás?
2009. aug. 3. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Tablettához nem kell a hüvelybe nyúlkálni, akkor sem, ha nem vagy szűz.


Orvosa válogatja. Lelkiismeretes orvos vért vesz, kérdezget a családban trombózisos betegségek felől, megtapogatja a kismedencédet, ha már ott van, elvégezhet egy rákszűrést is (nem fáj és szüzeknél is meg lehet csinálni, nekem is megcsinálták anno), és csak a második látogatásnál, a véreredmény tükrében írja fel a megfelelő gyógyszert.


Futószalag-orvos meg köszönés helyett azzal indít, hogy milyen gyógyszert írjon fel.

2009. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az előző válaszoló elmondott mindent én csak egyet mondanék: a "Futószalag-doki"-tól menekülj mert többet árthat a tabi így mint használhat!

19/L

2009. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. És még azt szeretnem megtutni, hogy kb mennyi idö amíg megtudom a véreredményt? 1 hét lehet?
2009. aug. 3. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem másnap már megvolt a vérvételem.
2009. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem futószalag-dokim volt. Mondjuk csak a pattanásaimra kellett a gyógyszer, Diane35, és arra mindig ügyelt a dokim, hogy félévente legyen májfunkciós vizsgálatom.
2009. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mellékhatások fel vannak sorolva a betegtájékoztatón, nálam hányinger, hányás jelentkezett az első hónapban, aztán magától elmúlt.
2009. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy írta fel a tabit, h elmentem hozzá, megcsinálta a rákszűrést, és még aznap felírta a fogamzásgátlót(Mercilon).

Rá 1 hétre felhívtam a lelet miatt, és azt mondta jó lett. De asszem akkor már szedtem a tabit. 2 éve szedem és soha nem volt tőle semmi bajom. Úgy látszik jól eltalálta nekem.

2009. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!