Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég fontos dolog!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fontos dolog!?

Figyelt kérdés

Egy làny teherbe eshet attol még hogy nem volt fiuval?

Pl: gondolok itt egy sima önkielégitésre amit a fiu egy kàd vizben végez a làny pedig utàna fürdik.. vagy pl akàr milyen màs abszurd dologra.. amirôl egy làny nem is tudhatja hogy megtörténhet vele.

Köszönöm a vàlaszokat elôre is : ))


2012. szept. 30. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Félsz, hogy anyádat vagy nővéredet teherbe ejtetted, mert nem húztad ki a dugót a kádból?
2012. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mosakodás közben bejut a viz a punciba, vele együtt a spermád is, szal van rá esély.


de ha a szüleidnek bemagyarázod h azért vagy terhes mert vki belereccsentett a fürdővizedbe akkor nem hiszem h elhiszik :D

2012. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hallod télleg nagyon vicces... 16 eves vagyok és nagyon fêlek h az bàtyàm vagy az apàm megtették ên pedig terhes vagyok...

Elhiszem h nektek rendkivul vicces de én ettôl fuggetlenul.. minden nap sirok ês nem tudok màsra gondolni ...

De örülõk h jol szorakoztok.. :|

2012. szept. 30. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ennek szinte 0 az esélye. Testen kívül nem olyan sokáig életképesek a spermiumok. Pláne nem a meleg, tusfürdős/szappanos fürdővízben. Amúgy gondolom nem egy vízben fürdötök csak egy kádat használtok. Mosd ki mielőtt vizet engedsz magadnak, ha ez megnyugtat. Amúgy anno mi egy szappant használtunk családi szinten. Nekem is voltak ilyen gondolataim, hogy mi van ha és Úristen. De ez hülyeség. Én mindig arra gondolok, hogy vannak emberek, akik 5-6 évig védekezés nélkül szexelnek és nem sikerül összehozniuk egy kisbabát, akkor nehogymár én egy szappantól vagy fürdővíztől mindenféle szex nélkül teherbe essek már csak úgy. Szóval nyugi, nem leszel terhes. Ettől nem.
2012. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha tesód vagy valaki belereccsen egy kád vízbe akkor a sejtek nem fognak már sokáig élősködni.Úgyhogy nyugi nem vagy terhes. Ha csak álmodba nem akasztott be a tesód.:D

2012. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik rendesek velem es megértenek :))

Az életkêptelen nagyon humoros embereknek pedig azt üzenem hogy tartsàk meg a véleményüket

.. kõszöntem ;))

2012. szept. 30. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra nem is gondoltok, hogy mit tudom én...pl másik adag vízben fürdeni? Vagy van az az izé...az a zuhany vagy mifene. Állítólag az is van olyan jó.
2012. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!