Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki használt már itt 72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki használt már itt 72 órás tablettát? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Mielőtt elítélnétek,nem vagyok ku*va, és tudom, h hiba volt nem védekezni. Arról lenne szó, hogy a pasi orális szexnél elélvezett,majd kb olyan 5percre rá párszor belém helyezte a péniszét. De nem élvezett belém. Miután hazamentem, kb 36.órában vettem be a tablettát (Escapelle) és még aznap mielőtt bevettem a tablettát megjött a menstruációm. Most azonban nem bír megjönni, 1 hete késik. Arra lennék kívántsi, hogy aki használt ilyen tablettát, nektek is késett utána? Tudom, hogy nagyon felbolygatja a hormonháztartást
2012. okt. 2. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha még aznap megjött, akkor mia nyavajának vettél be tablettát?! Egyébként szervezet válogatja.. Valakinek a leírásnak megfelelően azonnal megjön, van akinek meg késik az eredetihez képest.


Nekem 2 hetet késett a várt időponthoz képest és fél évbe telt mire visszaállt. Nagyon nagy butaság volt bevenned.

2012. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert addigra már meg volt véve, amikor megjött. És gondoltam biztos ami biztos + ha már ennyi pénzt kidobtam érte, akkor beveszem.
2012. okt. 2. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
ha veszek neked még egyet beveszed még ma?
2012. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem be ilyen bogyót, mert majdnem hasonló eset állt fenn, az akkori párommal pettingeltünk, és a hasamon élvezett el, és bizonytalan volt benne, hogy ment-e a hüvelyembe is, vagy sem. Rögtön másnap irány a doki, és viszonylag hamar bevettem a tablettát, kora du. De ez már olyan régen volt, hogy nem emlékszem rá. Én nem aggódtam előtte sem, de a páromat akartam megnyugtatni azzal, hogy beveszem.

Hogy mikor és hogyan jött meg a menzeszem, nem emlékszem már, de mint ha úgy rémlene, hogy még azon a héten, szóval pár nappal rá.

De az tény, hogy eléggé felborítja a hormonháztartást. Gondolj csak bele, egy "egyszerű" stresszhelyzet is... Akkor egy bogyó tele hormonokkal?


26/L

2012. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

22:03 Na és te mi a jó francnak vettél be? Pettingelés nálam azt jelenti, hogy a kuki nem kerül bele a punciba..akkor hogy kerülhetett volna beléd? Értem én, hogy a barátodat akartad nyugtatni, de ezért bevenni.. Maradandó károkat nem okoz, szóval mindegy, de akkor is..


Egyébként meg a gyógyszer nem romlandó. ;)

2012. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is egyszer vettem be esemény utánit (Escapelle), mert elszakadt az óvszer. Észrevettük, és nem ment el a párom, de biztos ami biztos alapon (17 voltam) inkább vettünk egy tablettát. Viszont én semmi változást sem tapasztaltam! Nem késett, nem bontotta meg a ciklusomat, nem történt semmi szerencsére! De az is lehet, hogy hamisított gyógyszer volt. (mifelénk sajnos nagyon sok gyógyszer hamisítvány)
2012. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

22:03-as vagyok. Most részletezzem neked, hogy hogyan történt a dolog, és miért kerülhetett sperma a hüvelyembe? Még az előváladék is tartalmazhat annyi spermiumot, hogy megtermékenyítsen egy nőt... A párom pedig félt, hogy a hüvelyembe is folyt ondó. Lehet, hogy én is paráztam egy kicsit, de nem aggódtam miatta. A párom kérte, hogy menjek el orvoshoz.

Elmentem a dokihoz, neki is elmeséltem, mi történt, és nem kezdett hüledezni, hogy "ilyenért nem érdemes tablettát beszedni", meg hogy "én nem írom fel magának, biztosan nem esett teherbe". Szóval ha a doki indokoltnak látta a bogyó felírását, és utána intett az óvatosabb szexuális együttlétre (illetve a fogamzásgátló tablettát is figyelmembe ajánlotta), akkor kérlek, te se nézz engem teljesen hülyének! Köszi.

2012. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, és 22:07-es, a gyógyszer is lehet romlandó, vagyis ha a lejárati idő után veszel be egy antibiotikumot, vagy valamilyen fájdalomcsillapítót, addigra lehet, hogy hatástalan, vagyis semmit sem ér. Persze ennél mélyebben nem tudok belefolyni, de még azt is el tudom képzelni, hogy megváltozik a hatása.

Egy tábla csokit, vagy egy zacskó lisztet én is felhasználok lejárati idő után, de a gyógyszerrel azért nem játszok. Az az egyetlen, amit lejárati idő után már nem használok fel.

2012. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En egyszer lejart soval soztammeg az etelt. Soha tobbet...:)
2012. okt. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt barátnőmnek nem késett tőle, ha jól emlékszem, vagy max. 1-2 napot.
2012. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!