Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ált.6 óra körül veszem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ált.6 óra körül veszem be a tabit. Tegnap előtt e.9-kor vettem be, és tegnap elfelejtettem magammal vinni így csak ma reggel 8-kor vettem be, ha előző nap este 9-kor vettem be akkor benne volt a 12 órában mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Előző nap bevételétől számított 12-ben biztosan!

második levél 3. gyógyszere

Fontos! Védekezzünk máshogy is?

Egy hónapja kezdtem szedni.


2009. aug. 4. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
ha még a 12 órában benne volt, akkor nincs semmi gond!
2009. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ha azt számolom,hogy előző este 9-kor vettem be..és ha másnap kielc órától számolom a 12 órát rá akkor benne van! ez így helyes? szerintem igen,mert az utolsót 9-kor vettem,akkor köv nap onnan számolom a 12 órát nem??
2009. aug. 4. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó! benne vagy a 12órában, de ha nagyon félős vagy akkor pár napig gumi, után mehet simán!

19/L

2009. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na várj csak:

vasárnap: este 9kor

Hétfő: kimaradt

kedd: ma reggel 8???

mert akkor nem vagy benn a 12órában!!!

mert akkor a vasárnap 9től kell számolnod

(egyébként előző voltam)

2009. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok: de hülye vagyok! tényleg benne vagy csak már kavarom magamat is!! BOCSÁNAT! az első kommentem az érvényes!

Benne vagy a 12ben!

Sajnálom h hülyeséget írtam másodjára :(

19/L

2009. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Semmi gond:) Köszönöm szépen,nagyon sokat tudtatok segíteni:)

Annyira lelkifurdalásom volt,hogy elfelejtettem elvinni magammal mikor mentem dolgozni,de mikor eszembe jutott,hogy de hát vasárnap is már 9 óra volt mire elértem addig,hogy be tudjam venni akkor kicsit megkönnyebbültem,de gondoltam megkérdezem itt:)

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat:)

Remélem tényleg nem lesz semmi baj!

További szép napot mindenkinek.

2009. aug. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!