Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért ciki ovszert venni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki ovszert venni egyesek szerint?

Figyelt kérdés
Sztem tök normális
2009. aug. 4. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Mert hülyék.


Max

2009. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Talán mert az eladó furán néz rájuk. A koruk is megtévesztő.A mai tízen évesek sokszor úgy öltöznek mint a felnőttek és ezért van az, hogy nem lehet tudni az illető korát. Amúgy szerintem is normális. 28/N
2009. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
mert még nem nőttek fel ahhoz h használják....a másik meg az mert a szexuális életedhez tartozik és mi a köze a boltosnak ahhoz ,h te milyen óvszert veszel...kb. ezt a felfogást tudom megérteni, de ez olyan mint a nőknél a tampon,tök természetes dolog.
2009. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Én nem érzem cikinek, de aki annak érzi, az talán azért, mert ezzel végülis belekiabált a pénztáros, és esetleg a többi vásárló (aki látja, hogy mit vesz le a polcról) arcába, hogy ma este kufirc lesz. És ez talán feszélyezi őket. Egyébként szerintem nem ciki egyáltalán, inkább óvszert venne mindenki, mint menne abortuszra, aki nem védekezik rendesen.
2009. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Az egyik legnagyobb retardáltság az óvszervásárlást cikinek tartani.


Én 15 éves korom óta veszem az óvszert a gyógyszertárban, néha különböző boltokban, immár 6 éve és még egyszer nem néztek rám furán. Na és mi van akkor, ha furán néznének rám?


SENKINEK az ég világon semmi köze nincs hozzá, hogy milyen nemiéletet élek egészen addig, amíg azt felelősségteljesen csinálom és az óvszerhasználat, a védekezés a felelősségteljesség alapköve.

Több barátnőm volt, akik görcsösen ragaszkodtak ahhoz, hogy mindig én vegyem az óvszert, mert nekik az olyan elviselhetetlen érzés. Szánalmas.

2009. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem ciki, csak aki veszi, az bebeszéli magának, hogy az. Legfeljebb azért, mert ugye ha megveszed, azzal jelzed a világnak, hogy mit fogsz csinálni hamarosan :) De ez nem sok mindenkit érdekel a boltban, utána meg elteszed a táskád mélyére, és senki nem látja. Nagynéném hipermarketben eladó, tőle már ezt megkérdeztem, azt felelte, hogy hol lenne nekik idejük a sok áru között keresgélni, hogy ki vesz óvszert, fel se tűnik, abszolút nem ciki. Ha pedig az eladó nem veszi észre, akkor csak annyi a dolgod, hogy úgy tedd rá a futószalagra, hogy a többi vevő ne lássa. De megnyugtatok mindenkit, aki szerint ciki, a boltban senki nem azt szokta figyelni, hogy mit vesznek más vadidegen emberek.
2009. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Saját magamból kiindulva, ha valaki előttem 3 tonna kotont tesz a pultra, leszarom, csak türelmetlen vagyok hogy végre sorra kerülhessek...
2009. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először nekem is az volt 15 évesen,de 17 éves fejjel már tudják az emberek hogy az tök normális.Gondolom azért ciki mert akkor tudják hogy ő már él nemi életet.
2009. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Abszolút nem ciki..Sztem sokkal cikibb abortuszra menni,vagy tizenévesen gyereket szülni.És a boltokban azért van a kasszánál az óvszer,hogy ne tudjanak bennük káárt tenni az idióták,mert erre volt már példa!
2009. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!