Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia első hónap folytassam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezia első hónap folytassam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma este kellene a 10. szemet be vennem, de a menstruációm még mindig tart, holott mindig 5 napos.. Tudom, ez előfordulhat, mert szoknia kell a szervezetemnek a tabit..

DE, 3 napja folyamatosan szédülök.. ülve, állva, fekve..

és hányingerem van.. Ilyenkor mi van? Szedtem anno mást , 10 éve volt, a nevére se emlékszem, de semmi bajom nem volt mellette.

Védőnőt kérdeztem (van babám) szerinte hagyjam abba azonnal, mert nem bírja a szervezetem.

Most mit tegyek ?

ha most abba hagyom akkor újra meg jön? még el se múlt..

28 éves vagyok..



2012. okt. 8. 15:16
 1/4 anonim válasza:
Én már 3 hónapja szedem, de nekem semmi bajom nem volt tőle. Az első hónapban volt szinte végig pecsétlő vérzésem, de ezen kívül semmi. Nekem bevált ez a tablette
2012. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

közben lefertőztek a gyerekek.. jó beteg lettem.

tabit szedem, 13. szem jön (asszem), de pecsételek.. már kínomban c vitamint eszek, hátha segít elmulasztani.

marhára véd a tabi, esély sincs összebújni, így tuti nem lesz terhesség :(((

2012. okt. 11. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba, nem tudom miért itt kérdezősködsz, mikor a védőnő megmondta, mit kell tegyél. Folyamatosan szédülsz, ez inkább a tabi miatt, vagy a gyerekeid betegsége miatt? Ha abbahagyod, igen lehet, hogy megint vérzel majd. De legalább akkor tuti elmúlik egyszer. Én letenném, az biztos...
2012. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nőgyogyi azt mondta, hogy nem szabad megszakítani a ciklust.. nem hagyhatom abba. már nem szédelgek, gondolom az a betegség kezdete lehetett. pecsételés maradt. arra meg azt mondják, hogy az első 3 hónapban előfordulhat.


idegörlő:(

2012. okt. 12. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!