Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért fél ennyire, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél ennyire, hogy kiszakad a gumi?

Figyelt kérdés

A párom már inkább mellőzi az együttléteket, mivel fél, hogy megint kiszakadna a gumi, és megint bajban lennénk.

De nekem ez így nem annyira jó!

Mondtam neki is, elsőnek azt hittem, hogy nem kíván már...

Vagy esetleg valami miatt lenne ez így, de megnyugtatott, hogy csak azért mert fél, nem szeretne még babát, és hát igaza van.


Mi erről a véleményetek?


2009. aug. 5. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
az hogy valóban jól gondoltad és tényleg nem kíván már, ez a gumi szöveg csak kifogás. ennyi erővel senki sem szexelne aki nem akar gyereket. az óvszer tökéletesen véd vagy van tabletta is a világon, de szerintem inkább beszéld meg vele komolyan ennek a dolognak a valódi okát.
2009. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Vegyetek extra safe gumit, az sokkal nehezebb szakad ki...
2009. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
6%

Vegyen fel a párod 2-től! :D

Az hogy mind a kettő kilyukad kevés az esélye.

A párodnak tovább fog tartani eljutni az orgazmusig és neked is jobb lesz talán mert még több ideig élvezkedhetsz :)

Mindenki jól jár.

Inkább már így mint hogy ne legyen sex.

2009. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Nehogy felvegyen kettő gumit ez nagy baromság! Ugyanis a két gumi ahogy egymáshoz súrlódik, nagyobb az esély a kiszakadásra!

egyébként vagy extra safe óvszer, vagy más védekezési mód, pl tabi, ha még így is fél, gumit is használhattok.

2009. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
viszont a két gumi kidörzsöli egymást és kiszakad tuti baba projekt
2009. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát persze.

első válaszolónak.... nem hiszem én , hogy ez lenne benne, a párom szeret, és ezt többen is mondták már... Azért fél mivel már szakdt ki gumi, és nem volt kellemes beszereznünk egy 72 órást...sőt a mellékhatásai sem, és azt mondta h ennek nem szeretne mégegyszer kitenni.


másik két válaszolónak köszönöm a kommenteket!

2009. aug. 5. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
első vagyok, hidd el tudom miről beszélek, nem 15 éves vagyok már és nincs az a nő aki ha szeret egy férfit inkább lemond a szexről mint hogy kitegye magát egy amúgy általában nem fennálló veszélynek. én éveken át használtam gumit és soha sem szakadt ki, tudni kell azt helyesen használni. le merném fogadni hogy rövidesen gond lesz a kapcsolatotokkal. minden rossz általános előjele a szexuális élet megromlása.
2009. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért fél, mert ő viseli a következményeket (abortusz, hormonzavar az esemény utáni miatt, elcseszett élet a nem kívánt gyerek miatt). Próbáld rábeszélni, hogy szedjen fogamzásgátlót vagy gumi mellett megszakítást is használjatok, vagy gumi mellett pharmatexet. Emellett használhatjátok a naptár módszert is kiegészítésként. Előre felírathattok 72 órás tabit, ha szakadna a gumi, akkor kéznél legyen. Mint látod, van több lehetőség is.


Amúgy hidd el, a terhességtől való rettegés rányomhatja ennyire a bélyegét a szexuális életre. Hidd el, nem ő az egyetlen, aki ennyire parás. Rajtad áll, hogy megértő és együttműködő leszel, vagy csak magadra gondolsz és rámegy a kapcsolatotok. Próbálj vele beszélgetni, milyen módszerekkel növelhetitek tovább a biztonságot.

2009. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszy a kommenteket, lehetőségfelajánlást

am lány vagyok.! én is tartok tőlle, de a párom azt mndta nincs kedve kitenni esetleges abortusznak, mivel 16 vagyok.

Tablettáról nem lehet sajnos szó mert anyám nem engedi, meg egészségi állapotom se nagyon. Sokmindenre allergiás is vagyok tehát megint sok féle kizárva.

Ezért probléma ez nekünk.

2009. aug. 6. 13:36
 10/10 A kérdező kommentje:

A 22.58-as válaszolónak, csak annyit, hogy nem tudom Te hány éves vagy.. de tuti nem volt hosszú kapcsolatod...

sőt... nállad még gumi sem szakadt ki, mert sosem csinálltad talán... Vagy max szerencséd volt... meg azért gondolhatod ugy, hogy nem szeret, mert veled volt már ilyen...?? esetleg.

A párommal most leszünk másfél évesek.Ilyen probléma nem áll fent nállunk, hogy ne szeretne, mivel ezt én érzem, hogy szeret.Elmondod, ha nems zeretne miért vásárolna nekem 15 ezres macit, pölö... vagy épp miért foglalkozna azzal, hogy nem akar kitenni veszélynek, sőt szüleimnek se akar kitenni... ha érted mire gndolok. Sztem minden ésszel rendelkező ember belegondol abba, hogy milyen következményei lehetnek ezen dolognak.Bár Te pont nem az a fajta vagy. Sajnálom a későbbi párod, vagy a mostanit...

2009. aug. 6. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!